reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mls, brzuszek super, dośc malutki ;-) tak w ogóle witamy na forum!
 
To ja się pochwalę swoim brzuszkiem:

26w3d
dsc4916i.jpg


28t1d
dscn3110r.jpg


MLS miło Cię tu widzieć:-D i jeszcze raz brzuszek piękny!!
 
Hehehe... kobietki jeszcze niedawno pisałam że 4.05 miałam 94 w pasie i 8 kg do przodu, a dzisiaj po 2 tyg weszlam na wagę i miara poszla w ruch i jest... 97 w pasie i 10 kg do przodu, czyli przez ostatnie 2 tyg 2 kilo mi przybyło :szok: Jak tak dalej pójdzie to przez miesiąc od ostatnie przytyję 4 kilo i chyba mnie gin zabije ;-) A jak to teraz u Was wygląda... dużo tyjecie na tydzień?
 
Dziewczynki wszystkie brzuchole piękne:)
Mls witamy wśród sierpniówek:)
Anecia1111 ja do 20 tygodnia tyłam bardzo powolutku ,az tu po świetach wielkanocnych w jeden miesiąc +4kg i to już nie spadło.... teraz mam 26 tydzień + 8/9kg; potem praktycznie nic nie tyłam i teraz jest spokój - od miesiąca praktycznie nic, no może 0,5kg; w pasie się nie mierzę bo strach ma wielkie oczy hihi;
 
Dziewczynki wszystkie brzuchole piękne:)
Mls witamy wśród sierpniówek:)
Anecia1111 ja do 20 tygodnia tyłam bardzo powolutku ,az tu po świetach wielkanocnych w jeden miesiąc +4kg i to już nie spadło.... teraz mam 26 tydzień + 8/9kg; potem praktycznie nic nie tyłam i teraz jest spokój - od miesiąca praktycznie nic, no może 0,5kg; w pasie się nie mierzę bo strach ma wielkie oczy hihi;

Dziękuję za odpowiedź. Jesteśmy na podobnym etapie ciąży, tylko ja jakiś 1/2 kg do przodu :-) No i własnie ja tak myślę że w ten miesiąc od ostatniej wizyty to te 4 kg mi przybędą skoro po 2 tyg są 2 kg, ale czego się nie robi dla maleństwa :-D
 
mls - witaj wśród nas :-) Piękny brzusio, chociaż jeszcze nie taki duży :-)
anecia - ja się w domu nie ważę, ale ostatnio pomiędzy jedną a drugą wizytą (czyli 2 tyg) miałam 1kg do przodu. Jak juz pisałam ja niewiele do tej pory przytyłam, co mnie cieszy bo z dużym nadbagażem zaczynałam ciążę. Może tak ma być i natura to wyrówna, albo dopiero teraz zacznie się wzrost wagi... się zobaczy :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry