reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
sylwia wszystko w porzadku :-) wody tez w normie. Ja jestem duza, niska babka. Na poczatku ciazy tez schudlam. Sama sie zastanawiam czy te kg to dziecko i te wody itp czy po prostu tluszcz :cool:
 
A obok mnie na sali leży dziewczyna, która ma problem z cukrzyca. Jest na diecie, więc przez ciąże schudla 5 kg ( startowała z ponad 100 kg)
 
Kostek rośnie, ja maleje. Wprawdzie nadal 6 kg na plusie, ale jest dobrze. 11 dni po porodzie.
ImageUploadedByForum BabyBoom1408004411.003831.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408004411.003831.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408004411.003831.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 134
Ostatnia edycja:
Gorgusia... 1,5kg szok. Stworzona jestes do ciąży.

Dziś na ważeniu jak się okazało, że Kostek przytył dużo wiecej niż norma położna napomknęła " że jak będziesz tak dużo jadł do mamusia za dużo schudnie"- z tonem raczej rugania niż chwalenia.
No, ale Pani młodość i szczupłość juz dawno ma za sobą;)

Fiufiu...niektóre z nas wyglądały w 5 miesiącu szczuplej niż inne przed ciążą...tak więc gratuluję rownież ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gorgusia niezły wynik;)
U mnie jeszcze 4 kg na plusie. Generalnie jestem zadowolona. W pionie brzuszek prawie idealny. Tylko jak klapie na pupie to jest oponka:/
Kuzynka zasugerowała mi noszenie pasa pociązowego...ale ja mam mieszane uczucia. Któraś jest w stanie się do tego odnieść?
 
Do góry