reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

martuskaa wow ale z Ciebie laska :-) brzuszek powoli powoli rośnie :-) a dzidzia jaka śliczna

Afja-Anetka no u Ciebie już zaczyna być widać :-) śliczny zgrabny brzusio

Tak sobie oglądam Wasze zdjęcia i Wy to chyba w większość szczupłe dziewczyny :-) zazdroszczę ;-) u mnie to jest bebzol ale wcale nie ciążowy :-D
 
reklama
ala.jpg Domek mojego Dzidziolka w 11t1d :)
 

Załączniki

  • ala.jpg
    ala.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 128
Po Tobie w ogóle nie widać, że jesteś w ciąży. Ja mam piersi o 2 rozmiary większe i w tym tygodniu codziennie budzę się z większym brzucholem, a mam dopiero 9 tc. Najgorsze to, że w nic się powoli nie mieszczę, koszule w piersiach się nie dopinają a wszystkie spodnie bardzo uciskają. Dziś pojadę do miasta więc może kupię jakieś 2 bluzki, żebym miała w czym chodzić na studia. Najgorsze jest to, że boję się wścibskiego wzroku moich rówieśników.
 
Justyna a ile Ty masz lat??? Daj spokój, niech się gapią i zazdroszczą :) u mnie na roku było kilka dziewczyn w ciąży i nikt z tego afery nie robił
 
Justyna - nie przejmuj się ludźmi :)
u mnie tez było kilka ciężarnych - i powiem że, nawet miały lepiej :) Troszkę ulg, lżejsze egzaminy u niektórych profesorów :)
 
Justyna5104 ja też miałam problem z uciskającymi spodniami i długo się nie zastanawiając, pobiegłam i kupiłam typowe ciążowe. Brzuszek codziennie się zwiększa, najlepiej widać pod koniec dnia jak już się najem :-) A rówieśnikami się nie przejmuj, jesteś szczęśliwa że jesteś w ciąży to tego nie ukrywaj ;)

gorgusia jaka Ty jesteś zgrabniutka ;-)
 
reklama
Niedawno skończyłam 22 lata, studiuje na 2 kierunkach, więc mam do czynienia z większą ilości osób. Jakoś damy radę, oby do czerwca.
 
Do góry