reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Ja zawsze wazylam 47-48 kg. Przed 30 waga zaczela szybo isc w gore, bo nie ukrywam jadam porcje dwoch facetow;) zeby moc jesc i mimo tego cieszyc sie nisko waga zaczelam cwiczyc fintess nawet do 5 x w tyg. Wprawdzie tluszczuk zamienil sie w miesnie to i tak przy kazdym wiekszym posilku wygladam jak teraz. W ciazy startuje z waga 55kg. Zaprzestalam rownież póki co ćwiczeń, bo przez mdłości mało jadlam i zaczęłam chudnąc i mięśnie słabnąć. Zamierzam w II trymestrze wrócić na ćwiczenia, ale już trochę inne (joga, taniec) bo niestety mój ukochany step i sztangi zostały i zabronione przez lekarza. Za dużo skoków i wysiłku.
 
Moja waga latem oscylowała w granicach 70kg , także może nie byłam jakaś okrągła ,ale taka solidna baba ze mnie była jak to mawia moja babcia , ale jak odstawiłam psychotropy w sierpniu to przestałam tyć ,a stanęłam w miejscu i wtedy było 68 , najbardziej schudłam w cyklu tuż przed staraniami zakończonymi sukcesem , miałam wyżynającą się ósemkę , jej fragment nie mógł wyjść z pod fragmentu dziąsła i puchłam oraz miałam szczękościsk więc nie jadłam za dużo piłam słomką papki , żołądek mi się kurczył ,a w dni płodne w udanym cyklu miałam usunięcie tego fragmentu dziąsła niepotrzebnego no i już było ok od tamtej pory ,ale żołądek już nie przyjmował dużych porcji jadłam około połowę tego co wcześniej , potem zaczęły się mdłości i wymioty i tak jest do teraz , z tym ,że teraz mam np 2 dni spokoju ,a na trzeci dzień kibelek tulę wypadło na dziś , zwróciłam już śniadanie i potem drugie śniadanie , pewnie dopiero obiad zostanie w żołądku robię kapuśniaczek , bo ja jadam najchętniej żurek , ogórkową , pomidorową i kapuśniak , mięsa mogę w ogóle nie jeść ,ale wczoraj zjadłam mielonego i było mi nie dobrze ,ale nie zwróciłam ogólnie jem owoce , nabiał , warzywa , zupy , ryż, kaszę , makarony.Rozpisałam się trochę ,a to w końcu galeria ;)Obecnie ważę dokładnie 61,65 ,a startowałam z wagą 62 także spadłam jeszcze odrobinkę.

Piękne macie brzuszki , ja o takim marzyłam od 6 lat i teraz jak tak się zaokrągla to nie mogę się napatrzeć na niego , no i ja wcześniej miałam brzucha sporego jak więcej jadłam więc sama nie wiedziałam czy to już to ;)
 
To może niedługo i ja swoje wrzucę ;) ja to jestem solidna... mierze 179 cm i ważę 74 kg :p do ślubu się odchudzałam z 78 do 72, później wróciłam do 75 a w ciąży zeszłam do 73 ;) teraz może zacznę znowu przybierać :)
Z zabawnych rzeczy, moja babvia jak zobaczyła kiedyś mnie i mojego przyszłego męża to z przerażeniem stwierdziła "boziu jakie dzieci wielkie z tego będą ; ((" :))

Zdjęcie z 09.01.14, to był równo skończony 11 tydzień :)
 
Ostatnia edycja:
Wybaczcie, w edycji nie miałam możliwości wkleić zdjęcia :)
 

Załączniki

  • 1389628180740.jpg
    1389628180740.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 158
Domi nie wiedziałam że tak szybko przy bliźniakach brzuszek wychodzi, ale cudny. W ogóle dziewczyny ładne brzuszki macie. U mnie też jeszcze nic nie widać ale chyba zacznę robić zdjęcia co tydzień żeby mieć porównanie. :-)

Z ciekawości mogę wkleić moje zdjęcie z 34t2d poprzedniej ciąży, oj ale nie wierzę że w tej też mi się tak upiecze. :-) Ale wtedy też nikt nigdy mi nie ustępował miejsca, to był minus.

34tydzien 2.jpg
 

Załączniki

  • 34tydzien 2.jpg
    34tydzien 2.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 160
Nikitka ja obstawiam ze czesc tego brzucha to po ivf... ogolnie po zabiegu juzmialam brzuch wiekszy niz zwykle przez ta wode w srodku, myslalam ze jak przy punkcji ja sciagna to juz nie bedzie taki, oczywiscie porownujac kilogramy to ja sie az chwalic ie bede bo waze bardzo bardzo duzo, ale u mnie juz ciazy ukryc sie nie da, ludzie ktorzy nie wiedzieli ze mialam zabieg mowia mi ze z dnia na dzien coraz wieksza jestem, az sieboje co bedzie dalej. Jesli chodzi o kg z przed ciazy dalej mam-1kg.

Swoja droga, mysllamze u osoby otylej pozno bedzie widac brzuch, a tu taka niespodzianka.
 
reklama
domi ze zdjęcia na otyłą nie wyglądasz. A brzuszek faktycznie ciążowo już wygląda nic się przed światem nie ukryje :-). Eh a tak poza tym czasem tych bliźniaczków to Ci troszkę zazdroszczę :-)
 
Do góry