reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria sierpniówek

reklama
A to mój brzuszek z piątku, czyli 13t6d
13t6d.jpg
 

Załączniki

  • 13t6d.jpg
    13t6d.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 107
Ależ piękne brzuszki :-):-)

To i ja swój pokaźny wstawiam 15t1d :-)


Ja już nie mam szans ukryć ciąży :-D strasznie szybko te brzuchy mi rosną.. w pierwszej ciąży miałam to samo :-D
 
Natkusia faktycznie ciężko ukryć :D ja chyba też trzasnę kolejne zdjęcie :)
Mój chyba jest bardziej jak u kahaki. Swoją drogą kahaka oprócz fajnego brzucha widzę tam chyba wspaniałego mistrza drugiego planu :)) :D
 
Śliczne brzuszki macie i to całkiem spore już :szok:

Ja odnalazłam mój stary z zeszłej ciąży z 16 tygodnia, czyli za tydzień taki powinnam mieć a mam wrażenie, że nawet obecny połowy tamtego nie osiągnął :-(
 
izis, taaak, mała zawsze ciekawa, co robię w łazience... nie można w spokoju siku zrobić nawet :-D
LILITH, zaraz Ci brzuchol wystrzeli i jeszcze będziesz narzekać. Ja mam teraz sporo większy niż z Agatką.
natkusia, o kurde, Ty to juz wyglądasz jak co najmniej w 20 tyg :szok:
 
kahaka, natkusia - u Was juz dziewczyni widać brzuszki, ja czekam na ten swoj i czekam i chyba się w koncu doczekałam bo cos zaczyna rosnac, w koncu ;-)
 
reklama
Ja też robiłam wczoraj fotkę , muszę zrzucić na laptopa i wstawić zaraz się tym zajmę bo zapomniałam ;)
Super macie brzuszki dziewczyny ;)

Edit: o to mój brzuszek równo 14tc ;)
 

Załączniki

  • brzuszek 14tc.jpg
    brzuszek 14tc.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 95
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry