reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Sonka to było wrzucone dla kontrastu;-)na pocieszenie dla tych dziewczyn,którym się wydaje,że już mają wielkie brzuchy:-pTakże spoko laseczki za jakieś 3 miesiące to dopiero będziemy wrzucać"bagażniki":laugh2:Na pierwszym planie będzie brzuch a dopiero później my!
 
reklama
Marteczka, a niby na dziewczynkę wygląda się gorzej, a Ty wyglądałaś bardzo ładnie :-) A Zuzia słodziutka :-)

Jeszcze troszkę a brzuszki będą już naprawdę widoczne :-) Ja teraz zrobiłam sobie zdjęcie "wieczornego" brzuszka dla porównania, że wtedy jest większy, ale zdjęcie w ogóle tego nie oddaje. Może innym razem, w innym świetle wyjdzie albo męża zatrudnię na fotografa.
 
Mimii no i dlatego nie wierzę,w te bzdury,że dziewczynka zabiera urodę itp.kurde ja teraz wyglądam dużo gorzej,nie mogę sobie z cerą poradzić,a jest prawdopodobieństwo spore,że może to być chłop;-)
 
marteczka - kontrast brzuszkowy Ci się udał :-)

dziewczyny, a ja z Majka nie wyglądałam źle, ale teraz z Michasiem, to poezja - nie, żebym była nieskromna, ale włosy i paznokcie to mam po prostu jak nie swoje :-) , no i zmarchy się wygładzają aż miło patrzeć...
 
A ja wyglądam na razie okropnie włosy są bleeee,na twarzy jakieś plamki :cool: .Muszę włosy pod koniec tyg ufarbować to może ciut lepiej będzie.
 
mimii ty chudzino gdzie ten brzuch co sie na boki rozlewa???:confused: to ja swojego nie wkleje bo jak byl taki zbity w ciazowy to teraz sie rozlazl :baffled::sorry2:
marteczka fajny mialas domek dla Zuzi:-)a pamietasz moze ile w tzw pasie mialas pod koniec?? ja sie specjalnie mierzylam i pa,ietam ze maz moj mial 112cm a ja........117:szok:masakra hehehehe ciekawe ile teraz bedzie w tzw pasie;-):cool2:
Zuzia sliczna po narodzinach moja byla jakas taka spuchnieta bardzo i miala slad na glowce po kleszczach:-(
 
Azorek nie pamiętam:sorry2:a może to i lepiej po co się dołować?Zuza też była sina bo ją przytrzymałam,przy końcu sił mi brakło i dopiero nacisnęli mi na brzuch i wyskoczyła.
 
Azorek - niezly wynik!! Ja mialam chyba 103 w jednej i 105 w drugiej ciazy - mowili mi, ze w pierwszej mialam malutki brzuszek, a w drugiej duzy... smiech, jak sie widzi roznie 2 cm, a w ocenie ludzi niebo i ziemia...
 
reklama
Do góry