reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Niby przy każdym dziecku jest inaczej z waga i wielkością brzucha.Moja mama np jak była w ciąży z miom bratem (4 dziecko) to do 7 m-ca nikt nie wiedzial, brat rodził sie we wrzesniu czyli dopiero w lipcu cos tam było widac a to juz pełnia lata była.

Ja z koleji teraz mam juz brzuch jak w 5-6 m-cu w pierwszej ciąży.No i waga w góre też szybciej ruszyła.Mojego brzucha tez juz nie idzie wciągnąc zeby płaściutki był.Ale nie ma się co dziwić dzidzius ma juz z 10 cm od pupci do główki, mięsniej juz nie takie to sobie pozwala na charce.
 
reklama
to i ja w koncu wklejam moj dzisiejszy brzuchol. Wieczorem jest zawsze wiekszky jak sie najjem :-D

nie jest tak ladny jak Wasze bo ja mam since i plamy po codziennych zastrzykach w brzuch, ale co tam, nie bede go przeciez chowac'
 
a to ja zamiast brzuszka dorzuce fotke amlkowny jeszcze z tatusiem i jedna jak ja wystroilam :-p DSCF3807.jpgDSCF3871.jpg
 
Jutrzenka, masz bardzo ładny brzuszek :-)

Ja postaram się i może wieczorkiem wrzucę swój (wtedy go widać :-)). Ale mój wydaje mi się, że rośnie tak bardziej po szerokości, nie wiem jak to nazwać. Jeszcze zależy z której strony patrzę :p Jeju ale to dziwnie brzmi :p Z Olusiem miałam taki bardziej spiczasty do przodu, ale też i wyszedł duuuuużo później.

Azorek, ale Twoja Malutka była przesłodka :-) Jak z obrazka :-)
 
jutrzenka śliczny brzuszek
azorek ale słodziaczek !!!!!!jak sobie patrze na zdjęcia mojej Wiki to zawsze się rozczulam ...i już się nie mogę doczekać dzidziusia
 
reklama
Do góry