reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

dziewczyny śliczne brzuszki

co do cery to u mnie masakra mój organizm zawsze nie najlepiej reagował na skoki progesteronu i w pierwszej ciąży i teraz cerę mam jak pryszczaty nastolatek.... włosy w poprzedniej i w tej ciąży mi maksymalnie gęstnieją ja ogólnie mam gęste a w ciąży to już masakra ani jeden włosek mi nie wypada i z dnia na dzień mam ich więcej i więcej
 
reklama
dziewczyny przepraszam że to napiszę ale cieszę się że piszecie o tych problemach skórnych, bo ja mam to samo, myślałam że jestem w tym odosobniona a teraz jakoś mi raźniej, cała buzię mam zawaloną od lutego czyli tak jak zaczęłam brać duphaston, kiedyś zawsze miałam problemy z cerą ale jakoś udawało mi się ją opanować i od kilku lat było już ok, teraz jest masakra, nie dość że buzia, to jeszcze szyja, dekolt i plecy, a nigdy tam nie miałam, teraz nawet dobre kosmetyki nie pomagają, a mój mocno kryjący podkład też sobie nie radzi,
mam nadzieję że drugi trymestr będzie nam łaskawszy a to co mamy teraz na buzi to już ostatnie syfole
 
marand ja tez mam niestety na dekoldzie i na plecach niestety moja skóra jest mieszana a hormony działają na mnie okropnie pociesze cię że po porodzie znikną wszystkie problemy ja już 2 tygodnie po po przednim nie miałam nic a nic wiec byle do października najgorzej bedzie w lecie bo kurde jak tu ubrać jakaś bluzkę na ramiączkach:-(
 
reklama
Do góry