reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

FIL00174.jpg
Dziewczyny ja tak wyglądałam z Zuzą,tylko nie pamiętam,który to tydzień:-(ale chyba 7/8miesiąc
FIL11957.jpg
A tu Zuza zaraz po porodzie
FIL00253.jpgFIL00289.jpg
 
reklama
Napatrzyłam się na Wasze brzuszki, to wklejam i swój :-) Ale tak jak mówiłam mój tak idzie po szerokości (od jednego boku do drugiego) i wieczorem bardziej to widać.

DSC00673.jpgDSC00670.jpg
 
Ale tych brzuszków nam sie dzis pojawiło ale to dobrze znaczy sie ze dzieciaczki rosna :)

Jutrzenka ładny brzusio, nieważne ze z siniaczkami skoro zastrzyki pomagają.
Azorek Amelka słodziak straszny.
Mimii ja mam podobnie rosnę raczej w szerz niz do przodu,ale brzuszek juz mam większy od Ciebie.Licze więc na dziewczynkę, z synkiem tez miałam bardziej szpiczasty i tak mnie na boki nie rozlewało.Do końca ciązy jak stałam do kogos tylem nie wygladałam na cięzarną :)
Marteczka a juz myslałam ze teraz masz taaaaaaaaaaaki brzusio:sorry: a tutaj nowa fotka, córeczka ślicznosci taki noworodek dopiero.
 
reklama
Do góry