reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Zauwazylam dzis, ze moj bebolek ma kilka cm do przodu i stal sie twardszy i juz go nie wciagne..:/
ALE rozmawialam z mama i mowi ze to " o wiele za wczesnie '' ...
hmmm,
a z drugiej strony patrzac to czy ponad 75% forum [Was] ma te brzuszki [sliczne ze tak dodam] "za wczesnie" ?
Przeciez wiekszosc ma brzusie juz jakis spory czas?! To co nie pasuje sie jeszcze do brzusia przyznawac? :/
 
Ja w poprzednich ciążach ,miałam tak jak teraz -czyli brzusio jest już wcześnie widoczny -optycznie sie powiększa do 5 miesiąca -a potem stoi wielkościowo w miejscu -cała dodatkowa waga idzie na malucha:-)
 
emotion, to wcale nie za wcześnie:-) Mój jest właśnie twardszy i chociaż odrobinę go wciągnę, to tylko na chwilę, bo dłużej nie dam rady wytrzymać. My teraz jesteśmy świadome naszego ciała, znamy je i widzimy każdą zmianę. Myślę, że nasze mamy żyły w czasach kiedy jeszcze to był trochę temat tabu, wstydliwy i już chyba ostatnią rzeczą którą robiły, to przeglądanie się czy czasem im brzuszek już nie urósł:-D

Dzięki dziewczyny za komplementy mieszkanka naszego ktosia:-)

Wszystkie brzuszki śliczne, ja najbardziej lubię oglądać porównania jak rosną :-)
 
mina slicznie :):)

co do ruchow to podobno juz w 13-14 tyg powoli mozna poczuc :p
[nie ruchy ale pierwsze bulgotania itp]
tak ale to nie przy pierwszym dzidziusiu to raczej już wieloródki w pierwszej ciąży to możesz liczyć tak miedzy 16 a 20 tygodniem różnie to bywa

co do brzuszka to wcale nie za wcześnie to zależy od budowy ciała i genetycznych predyspozycji wiec to już na pewno to:-)

mina śliczny brzuszek

a ja rozmawiam z moją babcią o wielkości brzucha no i już wiem po kim to mam że w ciąży szybko mi wyskakuje po mojej babci ona była w 5 ciążach i w każdej jednej spory brzuch już miała ok 2/3 miesiąca tak że nie była przed światem ukryć ciązy.....ja mam brzuch taki jak nie które kobiety w 6 m i nie muszę już nawet mówić że jestem w ciąży.... nastepuje zdziwienie kiedy podaje termin porodu pocieszam się tym że brzuszek póki co urósł i stoi w miejscu praktycznie i o ile bedzie tak jak w pierwszej ciąży to postoi jeszcze jakiś czas.....
 
reklama
W sumie to my tez inaczej patrzymy na ciaze, niz nasze matki/babcie, Jakos nie wiem czy moja mama jak ze mna w ciaze zaszla skoczyla do apteki i kupila test ciazowy :DPewnie dowiadywali sie dosc pozniej. :)U mnie mama czy siostra z corami dlugo dosc nie mialy brzucha, do 6 miesiaca prawie, A mama z synalkiem to sie zrobila jak szafa 3dzwiowa:D Ma 165 wzrostu i sobie zawsze wazyla 45- 50 kilo a tu nagle przy bracie gdzies na 90 kilo sie zatrzymala :D
 
Do góry