reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Yasumi u mnie tez wieczorem brzuchol jak by pecznieje i wcale to nie wynik jedzenia w ciagu dnia;-):-) rano znow troszke opada ale i tak jest wielki ledwo sie chowam w workowate bluzki;-)ale w pracy jedna laseczka mi powiedziala ze w sumie to nie widac zbytnio jeszcze:-Djak rozpielam kurtke to byla mega zdziwiona hehehehe
 
reklama
A ja tak właśnie zastanawiam się, czym to jest spowodowane, że rano brzucha nie ma,a wieczorami czasami wyskakuje mi na prawdę konkretny!! Tak samo wczoraj, brzuch mnie bolał, był cały napięty i ogromny. Rano wstałam i po brzuchu :szok: Ja to już mam czasami takie schizy, że chciałabym mieć usg codziennie i wiedzieć, że wszystko ok. Albo przynajmniej ruchy już czuć.
 
mimii wydaje mi sie ze nawet ruchy dzidzki bedziemy czuc wiecej wieczorem to dziala czesto tak ze jak tylko idziesz odpoczac i kladziesz swoje gnaty do wyrka np to dzidziola wtedy mocniej czuc bo masz chwile na obserwacje:tak:a z tym brzuciem to tez tak mysle ze po calym dniu biegania zalatwiania pracy itd jakos wyskakuje zeby sie nam pokazac ;-)
 
A ja tak właśnie zastanawiam się, czym to jest spowodowane, że rano brzucha nie ma,a wieczorami czasami wyskakuje mi na prawdę konkretny!! Tak samo wczoraj, brzuch mnie bolał, był cały napięty i ogromny. Rano wstałam i po brzuchu :szok: Ja to już mam czasami takie schizy, że chciałabym mieć usg codziennie i wiedzieć, że wszystko ok. Albo przynajmniej ruchy już czuć.

Mimii Ty czujesz już ruchy?????
 
ja się już nie mogę doczekać ruchów niektóre dziewczyny już nie długo mogą zacząć coś czuć zdarza sie że w drugiej(i kolejnych) ciąży to można już czasem poczuć w 14tc czy 15tc ja w pierwszej poczułam wcześnie bo w 18tc wiec mam nadzieje że tym razem już koło 16tc coś tam mnie będzie smyrać:-)...co do wielkości to ja też nie codziennie mam takiej samej wielkości ale wiecie wczoraj już bez problemu skorzystałam z kasy pierwszeństwa w sklepie:-D:-D:-D:-D
 
Petaluda, nie nie, nie czuję jeszcze ruchów. Napisałam, że ogólnie często schizuję czy z Fasolką wszystko ok i mogłabym "przynajmniej ruchy już czuć". W sensie, że byłabym wtedy spokojniejsza.
 
a ja rosnę i rosnę....
zdjęcie sprzed 4 tygodni i dzisiejsze.. specjalnie te same gatki założyłam :-D
brzuch 8,3 hbd.jpgbrzuch 12 hbd.jpg
 
proszę mi tu nie słodzić :-Dw tym jest trochę oponki z zimy.. po wizycie u doktorka 11 kwietnia i o ile pozwoli mam zamiar wrócić do orbitreka.. na krążenie nóg dobre i jędrność pośladków.. :-p.
już 3 kg przytyłam
 
reklama
Do góry