reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

śliczne brzucholki:-D zazdroszczę Wam, bo po mnie nic nie widać, chyba że mam wzdęcie ale to ostatnio rzadkość. Z Nati do 20 tc byłam płaska a potem brzuchol też niewielki. Teraz liczyłam że wcześniej wyjdzie ale jak na razie się nie zapowiada
 
reklama
nikolaa, netika - śliczne brzuszki


ja na razie nie mam czym sie pochwalić, ale też bardzo mi się nie spieszy, może gdyby moja oponka łasucha zniknęła..., bo tak, zanim brzusio się przebije ..., to nie wiem
 
Hej Dziewczyny, jak się tak napatrzyłam na Wasze superowe brzucholki to, aż mi głupio:( bo u mnie to jeszcze nic a nic nie widac, a chciałabym już mieć taki fajny brzuszek. Jak podjem to troche bardziej niż normalnie mnie wysadza, ale rano jak sie budze to plaska jestem całkowicie:(
 
Nikolaa, Netika super brzuszki :-)

Ja też mam tak, że rano płaska a wieczorem ja już widzę zmianę. Chyba, że w ciągu dnia sporo się nalatam to wtedy też bardziej mi wychodzi.
 
reklama
bardzo fajne te Wasze brzuszki,az milo popatrzec:),u mnie za bardzo jeszcze nie widac,tzn widac ale moj tluszczowy,chociaz wieczorem zauwazam roznice,niezle mi wtedy wysadza:-D
 
Do góry