reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

ja mam bardzo duzo zrostow po dwoch operacjach i endometriozie wiec sie w sumie zastanawiam ale jak bylam w szpitalu babka mnie uswaidamiala troche ze pewne rzeczy moge odczuwac mocniej i bardziej bolesnie z biegiem wieku ciazy:baffled: nie wiem co czulam ale bylo fajne nie byl to moj puls bo swoj mierzylam w tym samym czasie chyba ze cosik zle zrobilam ;-):-)
 
reklama
Ja wlasnie zastanawialam nad zakupem tego uzadzonka [doppler - o ile sie nie myle] do sluchania serduszka w domu?
Co myslicie na temat takich urzadzen? Sa sprzeczne opinie? 

PS. 
Dzis na centymetrze pierwsze centymetry w gore w obwodzie będziocha :D HeHe, Moze juz cosik rosnie :)
 
w sumie test z ręką na tętno może być zawodny, bo... rytm tętnicy promieniowej czuć w kciuku. dlatego sprawdza się tętno wskazującym i środkowym. ale jeśli to faktycznie Maluch to nie ma co negować tylko się cieszyć.
jeśli chodzi o ruchy dziecka... pewnie też wyjdę na nawiedzoną, ale wydaje mi się, że coś czuję. już wczoraj mi się wydawało, ale wydawało mi się to złym miejscem. nisko na podbrzuszu po prawej stronie (miejsce dziś potwierdził mi lekarz jak byłam na usg- znalazł tam Bąbla). takie łaskotanie super delikatne, ale wyczuwalne jak kładę się na wznak. przed ciążą miałam super płaski brzuch (teraz jak widać), a na dodatek w tamtym miejscu mam bliznę co powoduje taką tępą nadwrażliwość, jeśli wiecie o co mi chodzi. no nie wiem. może się nakręcam.
 
Anć śliczny bubuś,no i brzuszek też już masz fajnie zaokrąglony:-)
Dobra nie kontynuuję już tematu,każdy czuje to co czuje,każdy też odczuwa zapewne inaczej itd.:zawstydzona/y:W pierwszej ciąży nie zwracałam uwagi na takie rzeczy,nie potrafiłam się też cieszyć tym wszystkim bo mój mąż okazał się dupkiem i dostarczał mi więcej nerwów i przykrych wrażeń,także czasem nawet żałowałam,że jestem w ciąży i nie chciałam być już z nim w kolejnej.
 
Ja w pierwszej ciąży ruchy czułam już w 16 tygodniu (Pierwsze kopnięcie było na maturze z polskiego:-D:-D:-D)
ale moja macica bardzo fatalnie się rozciągała i dzidzia miała po prostu bardzo ciasno. Do rozwiązania uczucie ruchów dziecka nie było dla mnie przyjemnością, mała kopała jak szalona (aż mi brzuch podskakiwał) i bardzo mnie to bolało. Teraz mam nadzieję, że dzidzia będzie spokojniejsza i moja macica wreszcie rozciągnie się prawidłowo
 
Anć dzidzius i brzuszek superowe o tatuażach nie wspomnę bo ja także jestem ich fanką.Jednak u mnie skończyło sie na jednym ale po urodzeniu maluszka już mam pomysła na następny:)
 
Mojej przyjaciółki synek w brzuchu tak dawał czadu, ze żebro jej złamał.

ja bardzo lubiłam koniaki i inne gimnastyczne, brzuszne wygibasy, ale fakt pod koniec nie było to najprzyjemniejsze jak Młody wkładał nogi pod żebra albo kopnął tak, że aż tchu brakowało.
 
reklama
showFullSize.php
[/URL][/IMG]

To mój brzusio na dzień dzisiejszy
 
Do góry