reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

ciesz sie mnie juz zawdza w pracy bebzol wiec strach pomyslec co bedzie za pare miesiecy hehehehe ja tam marzylam ze tej ciazy tez posmigam dluuugo w swoich spodniach i lipa:sorry2:
 
reklama
Ja też jeszcze nie mam brzuszka,i wcale bym się nie pogniewała gdyby wyskoczył dopiero na 5ty miesiąc,jak poprzednim razem.Ale za to wieczorem jak już leżę i zasypiam to czuję już jak się porusza łobuziak mały:-)
 
Marteczka tak szybko poczułaś ruchy? To musi być super uczucie :-D

Ja w końcu zrobiłam sobie zdjęcia, ale wg mnie jeszcze nic nie widać.
 
Marteczka wiesz to raczej nie realne żebyś poczuła ruchy przecież dzidziuś jeszcze za malutki mnie czasem też coś się rusza ale to raczej w jelitach tym bardziej że po prostu jelita zaczynają zmieniać swoje miejsce tym bardziej że przecież nawet w 18-20 tygodniu te ruch przypominają raczej mizianie a nie prawdziwe ruchy to co dopiero w 10 tygodniu
 
pooglądałam Wasze brzuchy (śliczne) i Maluchy (przykro mi, ale jeszcze śliczniejsze!), więc nie chce być już dłużna.

niby takie małe... ;-)

zdj3.jpg



a strasznie mnie rozpycha... :-D (11 tydzień 2 dzień)

zdj2.jpg


zdj1.jpg
 

Załączniki

  • zdj1.jpg
    zdj1.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 23
  • zdj2.jpg
    zdj2.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 30
  • zdj3.jpg
    zdj3.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry