reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Sandy brzuszek masz już ładniusi :tak:
Mi w obwodzie po biustem nic się nie zmieniło, było i jest 70. No ale miseczka już z D do E podskoczyła, ostatnio kupiłam sobie dwa staniki w triumphie tylko nie zapytałam do jakiego rozmiaru mają miseczki przy takim obwodzie, bo jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem co będę nosiła :baffled:
marand to zdradź odrazu gdzie dostałaś taki rozmiar, jak bym ja niedługo miała problem ze znalezieniem takiego rozmiaru :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
marand to zdradź odrazu gdzie dostałaś taki rozmiar, jak bym ja niedługo miała problem ze znalezieniem takiego rozmiaru :-D

ja kupiłam w takim zwykłym sklepie z bielizną gdzie maja staniki z różnych firm, ten akurat był firmy Gorteks
ja szukam staników na stronie internetowej tego sklepu kontri.pl a później odbieram u siebie w mieście i jak pasuje to biorę jak nie to dziękuję
 
Dziewczyny staniki w normalny dużych rozmiarach mają w Intimo4You. Ja się zaopatruję u nich od lat - dziewczyny w sklepie super dobierają staniki. Mają też sprzedaż przez internet.
 
Wow dziewczyny ale macie juz brzuszki ale Sandy chyba bije wszystkie:-).Mi sie wydawało ze ja juz mam duzy ale to w porównaniu do pierwszej ciązy gdzie taki miałam w 5 m-cu.Mój to na razie taki bardziej rozlany i w boczki mi idzie a nie do przodu.

13tc.jpg
 
Sandy, super brzuszek :-)

Kurcze, mój to jest jakiś dziwny, rano nie ma go wcale a wieczorem zawsze wychodzi taki zaokrąglony ale raz mniejszy a raz większy. Zauwazyłam, ze zależy to od tego jak bardzo zmęczę się w ciągu dnia. Jak mam zajęcia i dużo chodzę to zawsze jest większy, a jak nie mam zajęć i siedzę w domu to wtedy zawsze jest mniejszy.

W ciąży z Olusiem wszystko zamiast w brzuch poszło mi w biust :szok: a, że jestem nie za wysoka i b.szczupła to póki brzuch nie był widoczny (a długo nie był) to jak znajomi nie wiedzieli to autentycznie pytali czy nie powiększałam sobie :szok: Teraz też mi się powiększyły, ale na szczęście nie tak jak wtedy :-)
 
Sandy ale już masz okrągluszka fajnego:)
Lori zupełnie jakbym siebie widziała;-)
Mimii ja mam tak samo,rano prawie nic a popołudniu,wieczorem się zaokrąglam no i u mnie ta wielkość to też zależy od tego co i ile pojem:-D

Co do biustu...to ja ostatnio zakupiłam dwa nowe biustonosze bo z tamtych już zaczęłam"wypływać",miseczka jako tako się może nie zbyt zmieniła się sama miseczka bo nadal to C tyle,że kupiłam większy w obwodzie i inny model,push-up już nie potrzebny;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja normalnie 75 G/H nosze, ale puki co to nie przybralo mi za wiele, powinnam wiekszy nosic, ale jeszcze nie tragicznie, moze rozmiar bo roche biust odstaje u gory no ale nowe biustonosze ciezko kupic :
 
reklama
Do góry