reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Trochę było ,ale przez to obłapianie kibelka[3 kg mniej] to był już nawet znośny -a taki mam od 3 dni -ogromniasty -teraz to już lekka piłka lekarska ,typowa sylwetka ciążowa .
Ale ja zawsze tak mam -w 6 m0-cu to brzuch już jak do porodu -potem przybiera tylko dzidziuś ja stoję z wagą

Jak mnie dziś zobaczyła ciotka ,to pytała czy na pewno jedno dziecko -bo widzieli mnie 4 tygodni temu i uznali że mam duży brzuch
 
Ostatnia edycja:
Sandy - niezły brzuszek, chyba pobijasz nas wszystkie jak na razie ;-)
zobaczymy jak to będzie pod koniec ciąży
 
wow sandy:-D niezle niezle ale to chyba tak bywa ze z kazda kolejna ciaza brzuch bardziej widoczny jest dobrze ze pozniej ci juz jakos staje w miejscu i nie roznie bo jakos ciezko mi sobie to wyobrazic
;-):-D
 
dziewczyny śliczne brzuszki
sandy co do cyców to ja nosiłam 75 pod biustem dd a teraz mam 85 ale jest dużo za luźny bo jakoś nie mogę zniesc ucisku a miseczka to już szkoda gadać f w porywach do g



co do czucia tętna to ja też czuje tętno kładąc rękę ba brzuchu ale ta raczej nie dzidzi jak widać tętno prawie każda czuje co do ruchów ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy koło 17 tygodnia tak że dość wcześnie jak na pierwszą ciąże w tej nie liczę na wcześniej niż 16 i dalej do mnie nie przemawiają ruchy w pierwszym trymestrze.....
 
Ostatnia edycja:
rany jak o tych biustach piszecie to sie ciesze ze narazie z D podbilo do dd pod biustem mam 80 i narazie jest znosnie....ciesze sie ze u mnie tak nie wybija teraz mocno cycorow bo mi nie fajnie jak takie duze mam:baffled:zle sie sama ze soba czuje wtedy i mam nadzieje ze do konca ciazy max do e podbije i koniec
 
dziewczyny pisze na pocieszenie że wasz biust to słabo urósł
mi w 2 m-cu ciąży z 70E (65E) na 70H urósł, ledwo stanik znalazłam, mam nadzieje, że już nie będzie większy:confused2:
 
reklama
a ja tam mam 95 B w porywach do C i jakoś mi się nie spieszy do większego rozmiaru ( niestety pływanie zrobiło swoje i obwód jest jaki jest - chudnięcie nic tu nie da :/ )
 
Do góry