reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Ja się od paru dni zbieram, żeby zrobić zdjęcia brzuszka rano przed jedzeniem i jakoś zawsze głód wygrywa :-p Na razie jakoś specjalnych zmian nie widzę, ale nie usiądę już na dłużej w zapiętych jeansach - uciskają mnie...
 
reklama
witam wszystkich, 
Moj pierwszy poscik wogule tutaj, i w sumie dopiero zaczelam przegladac to forum, a wlasciwie zaczelam od tego tematu :) 
Jestem po Ogromnyyyyym wrazeniem waszych brzuszkow, ja mam niby 'ciazowo podobny' - ale w rzeczywistosci jest to tluszczowy brzuszek hhehe. 
Zanim cos zacznie widac to pewnie jeszcze z 8 tyg co najmniej .. ZAZDROSZCZE WAM :(
 
a oto mój dzisiejszy bębenek o poranku. Mam w planach raz na miesiąc robić sobie fotkę i porównywać..

Zobacz załącznik 444160
fanie że malutki teraz będziesz mieć śliczniutki i zgrabniutki brzusio a urosnąć jeszcze zdąży:-)

Zobacz załącznik 444321


to ja się chyba schowam w szafie i nie będę wychodzić do końca ciąży.....
eeeeeeee tam jea też mam duży
Dziewczyny ahh jak ja lubię Wasze brzuszki :-)

swój wstawiłam na do grupy ale widzę że Wy wrzucacie tutaj więc niech i mój tu zagości.

Z dzisiejszego poranka.
Quote/]
prześliczny!!!!!! i zazdroszczę troszkę braku rozstępó po ciązach mój jest przeorany chby pijany chłop po nim jeździł


To i ja się pochwalę (niewiarygodnie dużym) brzuszkiem i teścikiem :-) dodam że to brzusio około 6 tc, bo tylko wg miesiączki mam już 8 tc ale jestem pewna że na kolejnym usg już pokaze jednoznacznie że ciąża jest 2 tyg młodsza:-)

gratki
tadam

Zobacz załącznik 443372

wczoraj przywitałam się z Wami dziewczęta, a dzisiaj wstawiam zdjecie moich kreseczek :-)
gratulacje kreseczki śliczniutkie

Zobacz załącznik 446504

To moj dzisiaj rano jutro bedzie 10 [11] tydz.
Tylko ze o brzuch tluszczowy - a nie ciazowy
Sprawdzam cm od poczatku i sa bez zmian, chyba ze
schudlam a w miedzy czasie mi brzuch podrosl i sie wyrownalo ;)
za niedługo się zaokrągli a co do cm bo właśnie mogło sie zdarzyć że schudłaś.....


a mój brzusio no w zasadzie bez zmian nie mierzyłam cm na zdjęciach ciupkę większy się wydajne
 
kaka no chyba sie juz uwypukla co :tak::-) ja juz sie nie mieszcze w swoje spodnie ehhh zostaly mi dwie pary do ktorych zawsze pasek musialam nosci i tylko te jeszcze moge zalozyc hehe
 
reklama
Do góry