reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Mój brzuch tez wygląda jakbym sie niezle odjadla,a rano to taki jak Miny.Ale coś widze ze teraz mnie beardziej na boki rozlewa a w pierwszej ciązy to tylko w brzuch mi szło.

Piekne macie brzuszki:-)
 
Mamba nie mam w zamiarze wyciągać i po cichu liczę na to że do porodu ze mną będzie :-) zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
 
Proszę proszę!Jakie ładniutkie brzuszki "okrągluszki":-)Ja to wyglądam bardziej jakbym się przejadła i miała"oponkę"także i kolczyka jeszcze nie wyjęłam i w ciuchach chodzę nadal tych samych,tylko mój biust już tak wypełnił miseczki,że aż nawet mi i mojemu Dziubkowi się to podoba:-D.W poprzedniej ciąży brzuch mi wywaliło na koniec 4 miesiąca,myślałam,że przy drugiej będzie znacznie szybciej i,że będzie większy ale to się jeszcze okaże;-)
 
Ale śliczne brzuszki, ale zaczynam się martwić bo u mnie prawie nic nie widać! Rano mam płaski jak deska, na wieczór jedynie tak się zaokrągli, no chyba, że dużo chodzę i zmęczę się w ciągu dnia to wtedy bardziej wyjdzie.

W pierwsze ciąży baaardzo długo nie miałam brzucha. Jeszcze w 4m-cu byłam płaska. Ogólnie do samego końca miałam bardzo mały brzuszek i nikt nie wierzył, że w ciąży jestem. A jak wróciłam po porodzie na uczelnię to parę osób pytało mnie jak się czuje dzidziuś bo to musiał być wcześniak bo brzucha w ogóle nie miałam.
 
no ja jeszcze nie mam się czym pochwalić...podejrzewam, że gdzieś za miesiąc może....

ale za to biuścik mam :happy2: właściwie to byl pierwszy objaw i powiększył mi się jakby od razu
zauważyłam kilka dni po owu, że mam biust...ale skąd nie wpadłam na to :-p myślałam, że może wreszcie coś mi się ruszyło i przytyłam
bo schudłam po ostatniej ciąży bardzo i kości same na mnie zostały

a z Lilą w ciąży, to brzuszek miałam dopiero na koniec, ale też niewielki, bo w obwodzie 90 cm
a biust mi urósł dopiero w 8 mc , a martwiłam się, że nie będę mogła karmić
może wrzucę fotkę z tego okresu
 
reklama
U mnie delikatnie widać brzuszek ,wieczorem nawet troszkę większy.W pierwszej ciąży wyskoczył też jakoś pod koniec I trymestru ,a później to już rósł i rósł i wyglądałam jak słonica
 
Do góry