reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
Ardhara własnym oczom nie wierze w to co widze :) niezły ten Twój brzuchol :) ja juz sie nie moge doczekac az bede mieć swój też taki :) Moja siostra w pierwszej ciąży przytyła 36 kg :/ mam nadzieje ze mnie to nie czeka bo teraz mam juz z 69kg i jak bede miec ponad 100kg to sie załamie :/ Ale brzuszek juz chce mieć!! :) bede go pokazywać i sie chwalić:)
 
Dziewczyny ahh jak ja lubię Wasze brzuszki :-)

swój wstawiłam na do grupy ale widzę że Wy wrzucacie tutaj więc niech i mój tu zagości.

Z dzisiejszego poranka.


 
Ostatnia edycja:
Ej no rewelacja te wasze brzuszki po prostu piękne a jakie duże :szok:
Ja swojego nie będe pokazywać bo mnie wyśmiejecie coja wam pokazuje :-D
Mój brzuszek zamiast ciążowy nazwałabym obżarty:cool2:
No ale czekam cierpliwie aż nabierze kształtów:tak:
 
ja za miesiąc pokaże to może będzie cos widać :-D, na początku mi go wywaliło i był szybko bardzo widoczny a od tygodnia jest jakby mneijszy , ale rozlany na boki :sorry::-p
 
reklama
Do góry