reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
002.jpg


to ja się chyba schowam w szafie i nie będę wychodzić do końca ciąży.....
 
Dziewczyny super brzuszki. Ardhara niezły brzuszek jak na początek dziewiątego tygodnia :) A jaką masz ogólnie wagę początkową? Mój też się powiększył, ale jest taki ulany, wygląda narazie jakbym się po prostu przypasła przez zimę.
 
ogółem to ok 70kg ( niestety nie zdążyło spaść ile trzeba po poprzedniej ) a u mnie za każdym razem idzie tylko w bebech no i rośnie jak opętany :/
 
ogółem to ok 70kg ( niestety nie zdążyło spaść ile trzeba po poprzedniej ) a u mnie za każdym razem idzie tylko w bebech no i rośnie jak opętany :/

Hehe, fajnie wygląda. Ja to bym chciała żeby mi tylko w brzuch poszło :) Ale mi to wszędzie w cycki, uda, ramiona, chyba tylko łydki zostają takie same :-) bynajmiej ostatnio tak było. Przytyłam około 20 kg a lekarz ciągle mówił że mam mały brzuch. Teraz już przybyło mi jakieś 3 kg. Nie wiem czy to ta woda się tak zbiera czy ten tłuszczyk tyle waży. Ważyłam 62 a teraz 65, jak tak dalej pójdzie to 80 przeskoczę :D
 
Adhara - to jest twój brzuch teraz? :eek: ... ty na pewno nie masz tam jakiś bliźniaków albo trojaczków? :-D:-D:-D ... bo z brzuchem to pobiłaś nas wszystkie chyba na głowę :-p:-p:-p
 
pierwszy raz jakoś mnie to nie cieszy zbytnio :no::no::no:

nie wiem czemu aż tak wybiło ale mam nadzieję że przystopuje chwilowo bo ileż można.... 3 ciąża jak widać robi swoje :/
 
Ardhara śliczny brzusio. A że spory to nic dziwnego, przecież ty niedawno rodziłaś. Macica może szybciej rośnie.
Ważne, że ludzik ma wygodnie :tak:
 
reklama
ale macie brzuszki ja nie mogę po prostu w to uwierzyć, a mi się wydawało że mój już jest spory:-)
 
Do góry