reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
no to pełen szacun bo ja bym nie wytrzymała .... ale ja juz taka niecierpliwa jestem :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: ... ja robiłam test na 2 dni przed terminem @
 
Aga piękne 2 kreseczki :tak:
Ja robiłam 4 dni przed @, ale już czułam że jestem w ciąży. I wyszły już blade, ale dobrze widoczne kreseczki
 
ja robiłam wykres temperatury i wiedzialam kiedy najwczesniej zrobic test bo dokladnie wiedzialam kiedy było zagnieżdżenie i tez czulam że jestem w ciąży a test to była formalność :-p
 
tadam

DSC_0358.jpg

wczoraj przywitałam się z Wami dziewczęta, a dzisiaj wstawiam zdjecie moich kreseczek :-)
 
Kolejne piękne kreseczki :-)

Ja też od początku wiedziałam, że jestem w ciąży bo planowaliśmy to, ale cały czas bałam się, że może jednak się nie udało. Ale spóźniał się i spóźniał więc zrobiłam. A i męża nie było w domu bo był w delegacji i przez tel chyba nie wytrzymałabym i bym mu powiedziała a tak przyjechał a Oluś dał mu dwa testy zapakowane w pudełeczko :-) M. myślał, że tu jakiś łańcuszek albo coś a tu taka niespodzianka :-) Olek oczywiście nie wiedział co to jest i jak zobaczył to pyta się mnie "A co Ty termometr tacie kupiłaś" zdziwionym głosem hehe.
 
ja mojemu zostawiłam rano torebeczkę na poduszce a w środku było kilka mocnych testów i małe białe buciki :-p
 
reklama
Do góry