reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

Dziewczyny przypominam, że ten wątek nazywa się galeria, na tematy ogólne zapraszam na główny lub do tematów o USG;-)
 
reklama
fajne macie brzuszki..moj na razie jest wiotka pozostaloscia po odchudzaniu,hihihi.....ktora niebawem moze sie zaokragli i wypelni kuliscie:)
 
Diana ja mam długie cykle (33,34) dlatego mi juz w sumie leci 10tc.

Ardhara to i tak dobrze ze okres wogóle miałaś ja dopiero dostałam 2 miesiace po tym jak mlodego przestałam karmić piersią czyli 9 m-cy po porodzie.

tylko to byl okres tabletkowy hihi, jak odstawilam to juz nie doczekalam sie normalnego ;)
 
microgynon

microgynon-m.jpg
 
reklama
Aga piękne kreseczki :-) Moje tez od razu wyskakiwały, ale ja oba robiłam 5 dni po spodziewanej miesiączce.
 
Do góry