reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

A ja mam takie pytanko z ciekawości, dziewczyny które są już w dziewiątym tygodniu macie termin na październik??? Bo moja koleżanka ma na 28 września a jest niby w ósmym tygodniu. Pozdrawiam

Możliwe, że Twoja koleżanka coś źle liczy (może od owulacji, a nie od OM?), ja jestem w 8 tyg. i termin mam w połowie października.
 
reklama
dobra dziewczyny no to mnie pobiłyście z brzuchami....a juz sie zaczynałam martwić:-D:-D:-D:-D .... tez tak macie że jak siedzicie po turecku to czujecie bebol pod biustem i że tak jakby na niego uciskacie? ... no nie umiem tego nawet wytłumaczyć :-p
hahahah no mnie jeszcze nie przeszkadza to może zależy od budowy

Nikola tort piersza klasa. Mojego meza brat taki corce w cukierni zamawial to kupe kasy kosztowal

ale fajowe domki maja Wasze maluchy. U mnie tez jakis brzuch juz jest ale nie wiem do konca czy to od ciazy i od przytycia ostatnio :-D

Lorelain wiem o co Ci chodzi ale narazie tak nie mam
no ja dlatego sam robiłam bo musiłabym prwie 200 zł z niego zapłacić a wprew pozora robi się go bardzo prosto tylko trochę trwa ja robiłam dwie dniówki tak po 8 h:-D

A ja mam takie pytanko z ciekawości, dziewczyny które są już w dziewiątym tygodniu macie termin na październik??? Bo moja koleżanka ma na 28 września a jest niby w ósmym tygodniu. Pozdrawiam
no coś musi źle liczyć albo druga opcja taka jak u mnie ja np. wg OM jestem już w 12 tygodniu z tym że przez moje problemy hormonalne miałam pusty cykl i ciąża jest o 3 a nawet 4 tygodnie młodsza i termin mam ustalany wg usg
 
Tak wyliczył jej lekarz, ale nie wiem z czego, narazie rozmawiałyśmy tylko przez telefon i nie dopytałam, ale zaczęło mnie to po prostu zastanawiać. Ciekawe co mi powie lekarz, wg internetowych kalkulatorów termin z OM wychodzi tak na 28 październik :)
 
diana jeśli masz regularne @ to bardzo prawdopodobne ale pamiętaj że termin to i tak 2 tygodnie w te lub wewte
 
A ja mam takie pytanko z ciekawości, dziewczyny które są już w dziewiątym tygodniu macie termin na październik??? Bo moja koleżanka ma na 28 września a jest niby w ósmym tygodniu. Pozdrawiam
no ja tez mam 8 tyg i te pare dni z 9 tyg teraz a wyliczyli mi termin na 9 pazdziernik i podobnie podaja internetowe kalkulatory tak pomiedzy2-9 pazdziernika. chyba zalezy od tego kiedy byla ostania @ i ile dni ma cykl. u mni epi razy oko cykl 26dni a ostatnia @ mialam 2 stycznia
 
a u mnie jest obliczone na chybił trafił bo ja jako przykładna baba jak zwykle nie pamiętam kiedy miałam @ i lekarz na usg mi obliczał w oparciu o wyniki :D
 
Diana ja mam długie cykle (33,34) dlatego mi juz w sumie leci 10tc.

Ardhara to i tak dobrze ze okres wogóle miałaś ja dopiero dostałam 2 miesiace po tym jak mlodego przestałam karmić piersią czyli 9 m-cy po porodzie.
 
reklama
Diana ja dzisiaj 10 tydzień już zaczęłam a termin na 1.10, więc ona może rzeczywiście liczy od owu
 
Do góry