reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

galeria październikowych mamuś

reklama
dobra dziewczyny no to mnie pobiłyście z brzuchami....a juz sie zaczynałam martwić:-D:-D:-D:-D .... tez tak macie że jak siedzicie po turecku to czujecie bebol pod biustem i że tak jakby na niego uciskacie? ... no nie umiem tego nawet wytłumaczyć :-p
 
mam nawet zdjecie jak z mezastym brzuchy porownujemy ale wtedy bylam tak w 6-7mcu jakos chyba a na koniec ciazy mialam juz 117cm w tzw pasie:szok: gdzie mezasty mial 5cm mniej:dry:

mój w tamtym roku schudł 17kg, teraz znowu nabiera tłuszczu w oponę, ja mu dokuczam a on na to że się wczuwa.. empatycznie w moją ciążę i dlatego tyle.. tja..

ja takiego brzuchola nie mam, chyba.. wróci małżowinek pojutrze to mi pstryknie ładną fotkę..
 
Nikola tort piersza klasa. Mojego meza brat taki corce w cukierni zamawial to kupe kasy kosztowal

ale fajowe domki maja Wasze maluchy. U mnie tez jakis brzuch juz jest ale nie wiem do konca czy to od ciazy i od przytycia ostatnio :-D

Lorelain wiem o co Ci chodzi ale narazie tak nie mam
 
Mi tez juz troszke brzuszek przeszkadza, jak siedze to nie moge sie tak do przodu przechylic bo cos juz zawadza:-D
 
reklama
A ja mam takie pytanko z ciekawości, dziewczyny które są już w dziewiątym tygodniu macie termin na październik??? Bo moja koleżanka ma na 28 września a jest niby w ósmym tygodniu. Pozdrawiam
 
Do góry