reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

reklama
magmadzia - niedawno zaczęliśmy używać ubranek 68
Ja sama nie wiem, co w nim tyle waży, bo naprawdę nie jest tłuściochem, nawet ostatnio podbródki mu się zredukowały;-)
Jutro idziemy na szczepienie, więc na pewno będzie mierzenie i ważenie i zobaczymy, co powie lekarka. Trochę się boję, prawdę mówiąc, zwłaszcza jak czytam, że Wasze maluchy ważą po 5-6 kg:sorry2:
fiołkowa naprawde nie wiem czemu tak sie martwisz tą wagą Kubusia? Ciesz sie że dziecko ładnie je i przybiera na wadze... Nawet jeśli miałby być gruby - to wkońcu tylko dziecko i z tego wyrośnie... Chyba nie zamierzasz go w tym wieku odchudzac?:confused:
 
fiołkowa naprawde nie wiem czemu tak sie martwisz tą wagą Kubusia? Ciesz sie że dziecko ładnie je i przybiera na wadze... Nawet jeśli miałby być gruby - to wkońcu tylko dziecko i z tego wyrośnie... Chyba nie zamierzasz go w tym wieku odchudzac?:confused:
Ależ skąd! Tylko jedna znajoma lekarka jak usłyszała ile on waży, to stwierdziła, że hoduję świnkę:crazy: Ale ona go nie widziała, więc nie zna jego proporcji. Masz rację, przestanę się tym przejmować:tak:
 
gosia co to za pobudki macie o tej porze;-):-)

karmienie :-D

Ależ skąd! Tylko jedna znajoma lekarka jak usłyszała ile on waży, to stwierdziła, że hoduję świnkę:crazy: Ale ona go nie widziała, więc nie zna jego proporcji. Masz rację, przestanę się tym przejmować:tak:

No!...po co się przejmować opiniami innych?... ja od zawsze miałam innych zdanie w d*pie i dobrze na tym wychodze :-D Ważne ze Kubuś jest zdrowy...a i wcale na grubego nie wygląda :tak:
 
Kamikaa tyle pisalas ze twoja mala slabo przybierala a ona taka fajna pucia, chyba okrąglejsza na buzi jest niz moj Krzys :) sliczna dziewczynka
Zaczelam dokarmiac butla i zrobila sie okragla :) na 26 idziemy do lekarza ciekawe ile bedzie wazyc ostatnio bylo prawie 5 kg :) i miezy juz 62 cm :) zakladamy wieksze ciuszki nawet 68 pasuje a wszystko male wysprzedane :)

wszystki dzieciaczki sa przepiekne :)
Fiolkowa 8 kg :) bedzie silny chlopak :)
 
729d17b880.jpga to my dzisiaj :))
 
DSCF0526.jpgv_A004987.jpgto mialam na mysli
DSCF0524.jpg do fotelika i spacerowki bede uzywac wtedy bardziej glowa jest chroniona bo nie lata na boki :)
ach w zly watek wkleilam :(sorry
 
reklama
Do góry