reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

Kamikaa tyle pisalas ze twoja mala slabo przybierala a ona taka fajna pucia, chyba okrąglejsza na buzi jest niz moj Krzys :) sliczna dziewczynka
 
reklama
Bluberry super Adaś to robi i widać, że idzie mu to z łatwością. Moja Lila już dwa razy też sie przewróciła, ale nie obyło się bez stękań.
Marciaa ale Twój synuś juz duży i poważny. Super!
Kamikaa i Yra245 śliczne dzieciatka.
 
magmadzia - niedawno zaczęliśmy używać ubranek 68
Ja sama nie wiem, co w nim tyle waży, bo naprawdę nie jest tłuściochem, nawet ostatnio podbródki mu się zredukowały;-)
Jutro idziemy na szczepienie, więc na pewno będzie mierzenie i ważenie i zobaczymy, co powie lekarka. Trochę się boję, prawdę mówiąc, zwłaszcza jak czytam, że Wasze maluchy ważą po 5-6 kg:sorry2:
 
:-)
 

Załączniki

  • babyboom.jpg
    babyboom.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
Fiolkowa nie widać wagi u Kubusia-dla mnie chudzina;-)
Blueberry fajna pamiatka-moja 2 razy tak fiknela ale to byl przypadek a nie swiadome dzialanie:sorry2:
magmadzia uwielbiam nosic tak małą:) Basia tez wyglada na :-)


A to my przed spacerkiem :)
 

Załączniki

  • P1060582spa.jpg
    P1060582spa.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 51
Do góry