reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

hmmm ja nie mam tak dobrze jak Wy z tymi przyluźnymi spódnicami, które teraz leżą jak ulał ale kupiłam sobie (w defekcie za jedyne 30 zł :szok: miała malutką dziurkę koło pachy) taką śliczną zielonkawą sukienkę odcinaną pod piersiami, i chciałabym ją teraz tak bardzo założyć że szok, wszystko przez tą piękną pogodę, jednak postaram się wytrzymać i ubrać ją dopiero w święta, obiecuję pochwalić się Wam fotką w odpowiednim czasie ;-)
 
reklama
Anapi faktycznie tylko brzusio ci rośnie i taka piłeczka fajna

Doris fajny brzuszek, ale gdzie te +18? twój mi bardziej wygląda na arbuzika, bo u anapi piłka

Doogi i twoja piłeczka jaka ładna i gdzie ta opuchlizna? chyba że poszła ci w cycuchy ;-)

mamusia czekamy jutro na twoje odświeżenie brzuszka

Zołza ciekawe do ilu dojdziemy jak teraz jest 107, mam nadzieje że nie powyżej 120:szok:
 
Hej, dawno mnie nie było - leżenie ze względu na krotką szyjke i osłabienie ze względu na spadek zelaza :(
Napiszcie ile juz macie w obwodach brzuszkow? u mnie 95 - ma ktos mniej, albo chociaz porownywalnie?
Bo czuje sie zawiedziona, ze tu sie pisze o 100-110 cm :(((( a u mnie tak marnie jest
 
dziewczyny obiecałam Wam zdjęcia mojego brzusia ale niestety muszę Was przeprosić, nie dam rady...święta itd. :zawstydzona/y: ale na pewno w święta będzie robionych dużo fotek i będę miała z czego wybierać, obiecuję się poprawić i nadrobić w tej kwestii zaległości ;-)
 
reklama
Ironia - ja Cię proszę bez takich :no: teraz dzidziusie są najważniejsze a wagą czy miarą nie możemy się teraz martwić, to będziemy nadrabiać po porodzie na specjalnym motywacyjnym wątku więc głowa do góry :tak:
 

Podobne tematy

Do góry