reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Ironia kochana ściskam Cię i twoje cudne mieszkanko dla Benia :-)

Mi te 120 kojarzy sie miło, bo mój tatko tyle miał w brzuszku i śmiesznie byłoby go przeskoczyć, ale wszystko i przede mną, choć dla własnej wygody wolałabym mniej, bo już mi ciężko i coraz trudniej wykonywać pozornie banalne czynności.
 
reklama
Ironia, niestety ja Cię pobijam... właśnie się "mierzyłam" i mam w brzuszku 130 cm :szok:;-)
ale jakoś mnie to nie martwi... Ważne żeby Antoś miał wygodnie i miło.

O zbędne cm i kg będę się martwić po urodzeniu Młodego!

Więc głowa do góry :tak::-)
 
Agatka - w sumie racja :) na pewno zrzucimy troche przy karmieniu...a potem wracam na Dukana... :-) nie wiem kiedy bedziemy mogły zacząć dietki? czy dietka matki karmiącej też coś da?

Misiek juz mowi ze mnie zapisze na fitness zebym mogla pocwiczyc i odpoczać :) albo nie chce powiedziec ze mam po prostu tłuste dupsko i prze zemnie wzrasta spalanie w aucie haha
 
Dziewczynki wszystkie brzuszki są prześliczne!!Kurcze nie było mnie 4 dni na BB a tu tyle nowych zdjęć...
Wszystkie są super i te duże i te małe ;-)
Ja też mam kilka nowych fotek ale najpierw ogarnę temat świąt a pózniej powklejam coś :)
 
IMG_5329 - Copy.jpg32 tc zdjecie zrobione zaraz po zjedzieniu polowy arbuza hehe:-D
IMG_5327 - Copy.jpg
 
Anapi, Doris, Doggi, nadzieja super brzuszki :-)
Gosiaczek Ty przestań sobie wkręcać. Kurcze nie możesz tak działać i we wszystkim widzieć problemu. Dla Twojego spokoju ducha to ja mam 94 cm i wcale tym zawiedziona nie jestem. Przynajmniej łatwiej buty założyć :-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry