reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
ramari poprostu mój organizm odrzucił słodycze a w szczególności czekolade, zmniejszył mi się apetyt, nie miałam na nic ochoty no i mdłości, ale ja przed ciążą miałam trochę ciałka, więc może dlatego
 
dzięki dziewczyny :)
no tak.. ja mam M2.. nie mam pojęcia, czy jest duży czy nie..
w 1 szej ciązy przytyłam prawie 20... nie chciałabym tego powtarzać, bo to okropne obciążenie dla kręgosłupa jednak...

mamusia.olusia - nie wiem gdzie Ty te boczki widzisz...

gosiaczek - u mnie też sokowirówka stoi.. ale jakoś tak ciągle nie wpadam na to by z niej sensownie korzystać. tyle tylko co młodemu sok z buraków na przeziębienie zrobię.. moze muszę sie rozkręcić ;-) a jak przecierasz, to obierasz te warzywa? czy nie trzeba.. ?
 
Dziewczyny brzuchy bomba
Macie racje z tymi dupami. Ja z kolei zawsze chialam miec mniejsza, ale niestety mama taka, ze moge orzechy nia rozgniatac:).
Oto moj brzuch z dzisiaj IMG_4852.jpg i wspomniania wyzej szanowna :-)
 
Nadzieja sliczny brzuszek...

ale dziewczyny to z natury lubia wyolbrzymiac i nazekac co nie heheheh...
slicznie kaza z Was wyglada!
 
ale się nad sobą użalacie,tyłki i brzuchy macie super,nie jedna w ciąży by wam zazdrosciła
ja mam m3 60,5m2
 
reklama
Ja póki co tez jestem jeden kilogram na minusie a to już prawie połowa. Niczego sobie nie odmawiam, ale nie jem słodyczy, bo mi po nich niedobrze. Trochę się bałam, bo u mnie w rodzinie dziewczyny tyły po 20-30 kg w ciąży, a ja startowałam z wysoką wagą. Stosuję tylko zasadę z czasów odchudzania przed ciążą: jem mało, ale często, więc bilans wychodzi i tak na plus a mimo to chudnę. Tylko brzuszek rośnie...
 

Podobne tematy

Do góry