reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
He he, dzięki, dziewczyny :)

Tusen, ważne, że do tej pory nie pojawiły mi się rozstępy, mimo wzmożonego wzrostu ostatnimi czasy :happy2:

I wcale nie muszą Ci się pojawić nawet przy gwałtownym wzroście.Ja nie mam nigdzie rozstępów,chociaż brzuchol wywaliło mi konkretnie.Ale myśle że to dzięki elastyczności skóry.
 
A ja Wam powiem ,że będąc w ciąży nie miałam ani pół rozstępu(a przytyłam bardzo!!)Natomiast...jak tylko urodziłam i powróciłam do dawnej wagi rozstępy się pojawiły :-( Cieszę się ,że miałam bardzo blade i było ich mało.
 
I wcale nie muszą Ci się pojawić nawet przy gwałtownym wzroście.Ja nie mam nigdzie rozstępów,chociaż brzuchol wywaliło mi konkretnie.Ale myśle że to dzięki elastyczności skóry.

Ale na pupie mam pamiątkę po przyroście 10 kg w 10 miesięcy, dlatego spodziewałam się ich i na brzucholu. Nie mniej jednak, wcale nie narzekam i za nimi nie tęsknię ;-)
 
zolza brzuchol cudo;-)
Ja też podczas pierwszej ciąży nie miałam ani jednego rozstępu, ale jak tylko urodziłam to się załamałam:szok: dzięki Bogu nie były bardzo głębokie i teraz są praktycznie nie widoczne (a może tylko mi się tak wydaje:-p)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry