reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

zolza a brzuszek pierwsza klasa :tak:
Zgrabniutki jak się patrzy :-) No i powiem Ci ,że troszkę wyskoczył do przodu od czasu ostatnich zdjęć :tak:Ale mamusia dalej szczuplutka.Tak trzymaj...
 
reklama
A ja Wam powiem ,że będąc w ciąży nie miałam ani pół rozstępu(a przytyłam bardzo!!)Natomiast...jak tylko urodziłam i powróciłam do dawnej wagi rozstępy się pojawiły :-( Cieszę się ,że miałam bardzo blade i było ich mało.

ja używam Musteli na rozstępy a raczej ich brak;-) na razie jest dobrze:-)
na opakowaniu przeczytałam, że należy ją stosować od początku ciąży do 1 m-ca po porodzie, może to jest klucz do sukcesu? w końcu rozstępy tworzą się nie tylko przy rozciąganiu skóry
 
ja używam Musteli na rozstępy a raczej ich brak;-) na razie jest dobrze:-)
na opakowaniu przeczytałam, że należy ją stosować od początku ciąży do 1 m-ca po porodzie, może to jest klucz do sukcesu? w końcu rozstępy tworzą się nie tylko przy rozciąganiu skóry
naprawdę?
a dlaczcego się tworzą jak chudniemy.. ??

Macie suuuuuuuuper brzuszki!
 
Ja wcześniej nigdy w życiu nie miałam rozstępów...nie wiedziałam co to rozstęp.W ciąży od samego początku smarowałam oliwką bambino i tak jak wspominałam w ciąży ich nie miałam ale zaraz po ciąży jak tylko schudłam i skóra zaczęła powracać do dawnych kształtów...Teraz także stosuję od początku oliwki ale tak czy siak jak któś ma skłonności do rozstępów to one wyjdą czy w ciąży czy po niej...:-(Bez względu na to czy stosuje oliwki czy preparaty przeciwdziałające...
 
Ja też tak słyszałam że z rozstępami jest tak że jedni maja do nich predyspozycjie inni nie.I możemy sie smarować specyfikami i tak ich nie unikniemy,może zminimalizujemy.
Miałam koleżanke ktora cuda robiła na brzuchu a takie basiory jej wyszły że na poczatku myslama że ktoś ja napadł i pociął brzuch.
Innej koleżance szczupłej fałda brzuszna po porodzie sie nie skurczyła.Pirwszy raz coś takiego widziałam,normalnie szczupła dziewczyna ze zwisajacą fałdą.Dopiero po drugim porodzie poszła na zabieg usuniecia nadmiaru skóry .
 
Hmm, różnie bywa, moja koleżanka zawsze miała skłonności do rozstępów (tyłek, biodra, cycki), jej mama cały brzuch w rozstępach po ciąży... ale ona twardo smarowała się w ciąży Fissanem rano i wieczorem i udało się:) Zero rozstępów!

Ja póki co Mustelli używam i jestem zadowolona, ale też zamierzam Fissan kupić i naprzemiennie stosować. Zawsze to oszczędność, bo Mustella najtańsza nie jest. Ale boję się strasznie, bo też mam kilka rozstąpów, no i moja mama cały brzuch więc smaruję i smaruję i zobaczymy...
 
U mnie jeśli chodzi o rozstępy to własciwie nie robiły się przez cała pierwszą i drugą ciążę. Mówię właściwie, bo jakoś pod koniec ósmego miesiąca a może na początku 9 zrobiły mi się 4 tak wielkie rozstępy, że jak je zobaczyłam to mało nie padłam z wrażenia. Normalnie granatowe i miały 1 cm szerokości i 4 cm długości!!!! Dobrze że w takim miejscu że ich nie widać (na biodrach w miejscu gdzie akurat przechodzi gumka od majtek). Teraz oczywiście po tylu latach to sa bardziej wyczuwalne niż widoczne ale wtedy byłam załamana. No i dodam jeszcze że całą ciąże się porządnie smarowałam. Acha i o ile dobrze pamiętam te rozstępy zrobiły mi się w jednej chwili, nie było, nie było i nagle 4 mega wielkie.
 
reklama
Hmm, różnie bywa, moja koleżanka zawsze miała skłonności do rozstępów (tyłek, biodra, cycki), jej mama cały brzuch w rozstępach po ciąży... ale ona twardo smarowała się w ciąży Fissanem rano i wieczorem i udało się:) Zero rozstępów!

Sądzę, że większą wartość od samych specyfików mają masaże, które ujędrniają skórę. Dlatego trzeba poświęcić na to troszkę czasu i mieć nadzieję, że się opłaci ;-)
 

Podobne tematy

Do góry