reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
zdjęcia z kom 064.jpgzdjęcia z kom 063.jpgzdjęcia z komórki więc trochę słaba jakość
 
Wow dziewczyny jakie macie boskie brzucholki!!!
Dziś jak byłam na pobraniu krwi to już mnie wszyscy bez kolejki puszczali...a jeszcze się specjalnie wypinałam żeby dokładnie było brzuch widać he he he Tomek się ze mnie nabijał... Ale poszło szybko a kolejki były straszne... jak se pomyślałam że musiałabym stać w tej 100 milowej kolejce to mi się słabo zrobiło:) W moim laboratorium jest fajnie bo na drzwiach pisze jak byk " Kobiety w ciązy wchodzą bez kolejki" :):):)
 
W moim laboratorium jest fajnie bo na drzwiach pisze jak byk " Kobiety w ciązy wchodzą bez kolejki" :):):)

W moim, niestety, nie ma takiej kartki, a ja, głupia, nie potrafię wykorzystać sytuacji :eek:Ale teraz mam skierowanie na test obciążenia glukozą, chyba muszę się w sobie zebrać i wleźć bez kolejki :-p


A to ja wczoraj, jak mnie dodatkowo nieco wzdęło ;-)

P1120231a.jpg
 
reklama

Podobne tematy

Do góry