reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

justynka1 pokaż nam swój brzuszek...

forever brzuszek masz malutki ale justynka ma rację zobaczysz ,że z dnia na dzień na pewno zobaczysz różnicę.No ale możesz równie dobrze należeć do tych szczęściar które do porodu idą z małym wzdętym brzuszkiem :)
 
reklama
Forever brzunio zgrabniutki i malutki, ale jak dla mnie to dobrze. mi moj duży brzuszek troszke "przeszkadza" a z takim malutkim to wieksza wygoda. Moja koleżanka miala własnie taki malutki brzuszek, nawet jak szła rodzic to wcale nie wygladało na to ze to 9 miesiąc
Anapi Twoj juz natomiast nieżle wychodowany, na pewno jest tam jeden osobnik;-). Jednak oczywiscie piięęęknyy:-).
Tusen twoj tez oczywiscie zachwycający:tak:
 
Śliczne brzuszki!!!
To i mój raz jeszcze z dnia urodzin Zosi czyli koniec 18 tc
 

Załączniki

  • zdjęcie 18 tydzień.jpg
    zdjęcie 18 tydzień.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_2192.jpg
    IMG_2192.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 72
Ale macie piękne brzuszki, a jak zobaczylam Anapi to pomyslalam przez chwilę czy oby ze mna wszystko w porzadku, wow! nie wiem czy sie takiego cuda doczekam w 9 miesiącu ;))
 
forever śliczny malutki brzuszek, u mnie taki był przed ciążą:-p
antar pokaźna piłeczka, bardzo zgrabna;-)

A oto mój 18tc, 1.5kg na plusie i aż 7cm w obwodzie:-)
oayd6c.jpg


Troche słaba fotka, ale mój mąż sprzedał aparat bo chce kupić lepszy i mam tylko starą cyfrówkę:eek:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry