reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Anapi - konkretnie :-D
Tusenfryd18 - inaczej ale też zdecydowanie - i b. ładna tapeta w tle ;-)
Ja jak zrobię coniedzielne to też wstawię. Ale jak leżę na plecach, to praktycznie nic nie widać :tak: śmieję się, że Tatuś Młodej/Młodego ma większy no i sflaczały :-)
 
reklama
śliczne macie brzuszki kobitki!!! a tak szczerze mówiąc to nie wiem czy brzuszek ciążowy może nie być fajny? ja generalnie rozczulam się chyba nad każdym
 
Mam znajomą która ma pierwszy brzuszek ciążowy który mi się nie podoba. Otóż jej brzuch to jakiś ewenement, rozlał się cały w poziomie i pionie. Zaczyna się pod biustem ko,ńczy przy kolanach, to tego rozlewa się na boki,dziewczyna jest szczpła, nie gruba nie chuda, i jest załamana tym jak wyglada.
 
Mój dzisiejszy brzuch. W ubranku niezbyt jeszcze widać.:tak:
 

Załączniki

  • 20T5D2a.jpg
    20T5D2a.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 23
Mam znajomą która ma pierwszy brzuszek ciążowy który mi się nie podoba. Otóż jej brzuch to jakiś ewenement, rozlał się cały w poziomie i pionie. Zaczyna się pod biustem ko,ńczy przy kolanach, to tego rozlewa się na boki,dziewczyna jest szczpła, nie gruba nie chuda, i jest załamana tym jak wyglada.

Ja mam podobnie rano......Ten brzuszek który wkleiłam to po całodziennym obrzarstwie,uformował sie w przód.Ten ranny brzuch to tak nie wiadomo co ni to brzuch ni to tkanka tłuszczowa:-(
 
reklama
forever ładny masz brzuch,i nie długo zacznie byc widać,u mnie jak wystrzeliło to w dwa dni była różnica:tak:
 

Podobne tematy

Do góry