reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

ironia mi lekarze powiedzieli zarówno gin jak i rehabilitant, ze mam mało przytyć bo mi kręgosłup nie wytrzyma, a ja jem normalnie i mam 3 kg na plus, a kazali mi przytyć max 8!!!!!!!
ja mam ich w d.... i nosie też :-) ćwiczę a najbardziej sie liczy żeby maluszek był zdrowy
 
reklama
ironia na dola najlepsze zakupy;)). A Co do diety to staraJ się nie jeść słodyczy i smazonego za dużo bo tak jak już gdzieś napisałam tego wystarczająco dziecko dostanie z innych produktow zawierających cukier, tłuszcz i weglowodany. To ze jesteśmy w ciąży nie znaczy, ze bezkarnie możemy wcinac wszystko jak leci. Moim zdaniem to najlepszyczas na to aby własnie zadbać o pelnowartosciowa dietę. Bo te puste kcal znajda swoje miejsce nigdzie indziej tylko na naszych bioderkach i brzuszkach ;)), dzidzia z nich nie skorzysta;)I nie mam absolutnie na myśli glodzenia sie dziewczyny tylko mądre odrzywianie.
 
EEEE tam dziewczyny!!! Nie ma co się wagą przejmować.. bo po co.
Lepiej mieć kilka kilo nadwagi jak za mało!
a w pierwszej ciąży szczeliłam 24 kg na plus... tyle ze ja jadłam wszystko byle by w dużych ilościach.
Fakt nie było mi z tym dobrze.. teraz staram się ograniczać troszę ale co ma być to bedzie,
póki co przytyłam 4 kilo... więc nie jest tak źle ale boję się że w 3 trymestr wskoczę z 10 na plusie:):):)
Mi też lekarz kazał nie tyć... pchi fajnie się komuś radzi...gorzej w praktyce:)
Także jedzcie dziewczyny to na co macie ochotę bo bez sensu...w ciązy nie ma się okazji być często...
Po porodzie możecie pasa zacisnąć.. i schudniecie mówie wam. Ja też myślałam że nie schudnę a zleciałam z wagi nie wiedząc kiedy:)
 
w 1 ciąży przytyłam 22 kg, a wszystko samo zeszło do 4 m-ca po porodzie:) i teraz startowałam z wagą jaką mam od wieeeelu lat; więc podpisuję się pod tym, by się nie przejmować zbytnio rosnącą wagą:) jeśli sa ku temu wyraźne wskazania medyczne, to inna sprawa, ale jeśli to tylko nasze lęki czy potem zgubimy nadwyżkę, to uważam, że nie ma sensu; ja się specjalnie nie objadałam, a i tak w ostatnim trymestrze sporo mnie przybyło - widac, taki mój urok:) a jak zbędne kg nie będą chciały same znikac, można sie zapisac np. na gimnastyke czy tańce i czekać na efekty:)
 
Ale wiecie ,że mnie też już babka w hipermarkecie przepuściła ostatnio :-)
I dzisiaj na poczcie jak byłam to babeczka też chciała mnie wpuścić bo zobaczyła ,że w ciąży jestem no ale bez przesady nie potrafię tego tak nadużywać ;-)
 
A ja zaczynam w końcu przybierać na razie niewiele, wolałabym więcej ale zawsze coś;-)
Ja jestem tego zdania, że w ciąży powinnyśmy pozwalać sobie na więcej niż przed, podjadanie w nocy bez wyrzutów sumienia.....hmmm bajka:-DJutro zrobie cotygodniową fotkę brzusia i się pochwalę swoim rozmiarem:-)
 
reklama
No ja jak mnie nerwy zżerają na ludzką bezmyślność i głupotę mówię, że jestem w ciąży a wtedy ludzie patrzą na mnie inaczej. Tak to nie nadużywam.
 

Podobne tematy

Do góry