reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

hehe no brzucho duze ale troszke tam tez moich kg przedciążowych ;)
a kolor chciałam turkusowo niebieski taki jak w tureckich połączeniach złoto z niebieskim ;) w obi zmieszali mi beckersa z czymś żeby taki kolorek wyszedł :)
niestety nie polecam do konca bo kolor super ale widac na nim każdą plamke i nie jest zmywalna wiec bedziemy malowac ...ale teraz pewnie tikurille bede chciala :) droga ale przy dziecku i mezu ktory czesto cos rozlewa niezastapiona :)
 
reklama
andariel zaciekawił mnie Twój ostatni suwaczek.o co chodzi?o jakąś dietę?

ja brzuch tez mam mniej więcej jak w pierwszej ciąży
justynka1 dopiero doczytałam - już piszę:) tak, to rodzaj diety, a raczej sposobu przyrządzania potraw; niby nic wielkiego i można by nie uwierzyć, że ma znaczenie np. kolejność dodawania przypraw do dań, ale to naprawdę działa! a zaczęłam tak gotować ze względu na stwierdzone atopowe zapalenie skóry u córci - nie chciałam szpikować małej zyrtecami i innymi antyhistaminami i tak znalazłam coś alternatywnego, a działającego cuda! jak będziesz zainteresowana szczegółami pisz, podrzucę linka jakiegoś itp. :)

a ja z tej ciąży mam tylko 1 zdjęcie!!! takie z 12 tyg. jakoś, gdzieś tu wklejałam; musze pstryknąć coś świeżego i sie pokażę;
 
AZS......biedactwo musi sie tak meczyc:( Mam nadzieje, ze to jedna z lagodniejszych form. Dobrze, ze dieta dziala bo te paskudne leki oprocz pomagania maja tyle skutkow ubocznych...
 
AZS......biedactwo musi sie tak meczyc:( Mam nadzieje, ze to jedna z lagodniejszych form. Dobrze, ze dieta dziala bo te paskudne leki oprocz pomagania maja tyle skutkow ubocznych...
dokładnie! te specyfiki upychają jedynie problem do wewnątrz, a nie usuwają przyczyny; u Ninki jest dość łagodna postać i obecnie w większości opanowana (właśnie dietą, nie lekami), ale trzeba być czujnym, bo czasem czymś ją uraczę nieodpowiednim (albo sama sobie weźmie;) ) i od razu swędzenie i suche zaczerwienienia się pojawiają; przypałętało się cholerstwo do maluszka, niestety:(
 
Dobry wieczór ;)
troszke mnie tu nie było ale jakaś zalatana jestem ;)
jeszcze teraz dzień babci i dziadka ;)
więc wiecie ;)
co tam u wam moje kochane ?;)
u mnie dobrze a nawet suuuper ;D ;)


A to my ;) :**

P210111_23.42.jpg

22tc ;):)
 
Andariel a możesz napisać coś więcej na temat tej diety albo wrzucić jakiegoś linka? Moja bratanica ma atopowe zapalenie skóry, na szczęście dość łągodne, ale i tak biedactwo męczy sie strasznie. Bardzo mnie zaciekawiłaś, chetnie dowiem się czegoś więcej:)

Młoda mamusia ależ piękny brzuszek! Całkiem konkretny:)
 
reklama
młoda mamusia- no brzusio elegancki :))

mnie za to dopadły dołu wagowe :( mam juz plus 6 :(((( nie wiem moze sie do jakiegos dietetyka wybrać żeby cos poradził :( nie moge tak szybko tyć :(
 

Podobne tematy

Do góry