reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Dzisiejszy poranek.Cokolwiek widać tylko w samej bieliźnie:tak:
 

Załączniki

  • 16T5Da.jpg
    16T5Da.jpg
    38 KB · Wyświetleń: 29
wszystkie macie takie slodkie, zgrabne brzuszki :-) :tak:

a to moj (15 tydzien)
pict0546.jpg
pict0542.jpg


chyba zaczyna powoli przypominac ciazowy :-) :-D
....... a moze tylko mi sie tak wydaje

łojej jest naprawdę modelowy .... ale to pewnie dlatego, że jestes bardzo zgrabna ... u mnie to przypomina "otyłość brzuszną" :-) chociaż waga nie wzrasta to nie jestem zbyt wysoka, a i chuda PRZED także nie bylam, wiec mimo brzuchacza - moja ciąza wciaz jest ukryta hahahaha
 
Ostatnia edycja:
Gosiaczek może nam wrzucisz jakąć fotkę bo tak mi się podoba twoje zdjęcie w avatarze... Jakoś nie mogę uwierzyć w twoje opowieści o fałdach tłuszczu:)
 
DOstałam wagę pod choinkę i ... 62 !!! Masakra. Brzuszek wieeeelki, ale uwielbiam go- w końcu to domek Mieszka. Wrzucę potem fotkę.
 
Brzusio jest jeszcze taki, że również z okazji grubszej i większej ilości warstw odzieży niezbyt go widać - szczególnie dla niewtajemniczonych ;-)- ale już taki, że z niektórymi spódnicami już się musiałam pożegnać na ten sezon :-), głównie przez wałeczek jak usiądę. Ze spodniami jakoś lepiej - może kwestia kroju. Ale ciuchy ciążowe już w pogotowiu. :-) Dzianinka oczywiście nieoceniona ;-)
Waga - 60 kg ( u lekarza ) czyli plus 2 - 3 kg
 
reklama
Mój brzuch wygląda jakbym się dobrze najadła.... a jak leże na plecach to wogóle go nie ma... rozlewa się he he he ... ja do najszczuplejszych nie należę zresztą 1 w życiu byłam CHUDA..ale w odpowiednim momencie zaczęłam leczenie bo dziś to chyba by mnie na świecie nie było... w końcu zaakceptowałam siebie nauczyłam się tak żyć... nie jestem jakoś specjalnie otyła ale zawsze te 2 fałdki były dla mnie strasznym komleksem... teraz fałdki się rozciągły i chyba dlatego nic nie widać hi hi hi...:)
 

Podobne tematy

Do góry