reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
agabre nie martw się ja też i nic mi nie urosło i jak oglądam te zdjęcia to się martwić zaczynam:-(
shalimar brzuchol wielki,a ty ....szczupła,co by chuda nie napisać:tak:
 
Shalimar! Ale piękny brzusio!!! A Ty jaka szczupła, tylko piękna piłeczka z przodu. Dawno się nie odzywałaś na forum. Co u Ciebie? Znasz płeć dzidzi już?
 
Shalimar jestem w ogromnym szoku i aż się wierzyć nie chce że to dopiero 16 tydzień!!!!! Pięknie wyglądasz, a brzuchol jest typowo ciążowy, ani grama tłuszczu tylko na dole piłeczka, ba raczej piła do koszykówki:))) Strasznie Ci zazdroszczę. Bo tak jak dziewczyny mówią kwestia wielkości brzucha jest też genetyczna i bardzo indywidualna. Ja liczyłam że w drugiej ciąży będę wyglądać conajmniej jak Ty a tu nic, tylko nie jest wklęsły:(
 
IMG_4690.jpg
 
Nadzieja dobra dobra, tak sobie tlumacz ;p
hehehehe a tak powaznie to sliczny brzuszek!!! sliczne kozaczki tez masz :tak:
 
reklama
Nadzieja :) - gdzież mojemu do Twojego brzuszka :-) Przed chwilą zrobiłam kolejne zdjęcie do kolekcji moich "niedzielnych" brzuszków - przed śniadaniem ;-)- i przyjrzałam się wcześniejszym fotkom - zupełnie nie widać różnicy :tak:
 

Podobne tematy

Do góry