reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

forever nie panikuj ja mam już duże H :) i kregosłup wygiety eh... moze po karmieniu troche spadnie a potem tylko lifting i bedzie jak ta lala :) zrobię sobie wtedy małe C :-)
 
reklama
hmm zdjecie wrzuce przez swieta jakos moze:) co do mojego biustu mialam duze c teraz to juz ledwo w d wchodze! mam nadzieje ze juz na tym sie skonczy bo strasznie na bol kregoslupa mi to dziala tymbardziej ze nizutka jestem:/
 
hmmm powiem wam, że mój biust jakoś radykalnie nie urósł :confused:
miałam D i mam D tyle ze z 75 pod zrobiło się 80, jest na nim mnóstwo żył, jest lekko jakby dopompowany i wrażliwy, sutki są jakieś nabrzmiałe he he ale żeby 2 numery skoczył to :szok: NIEEEE ............
 
racja, ramari - u mnie na 2 str. się pojawiła fota;-)
i faktycznie, jaki malusi, zgrabny brzuszek! to jednak kwestia budowy ciała musi być, bo różnice są ogroooomne między dziewczynami; ale gdzieś doczytałam za to, ze Ci biust do D urósł i taki został, tak? - szczęściaro:) mi też urósł do D, ale podczas karmienia, a potem... zeszło z niego powietrze:) choć rozmiarowo niby dalej jest C/D
(zależy od modelu biustonosza), to jednak stracił pierwotny fason i już tak fajnie nie
wyglada jak kiedyś:-pale kobity to by wszystko chciały - karmić i jeszcze biusty
wysoko nosić:-D i poślady tak samo;-)

cycki i tak się zepsuja po ciąży, czy karmisz czy nie, niestety;(
 
To ciekawe jak po ciąży będą wyglądać moje... wcześniej 75E a teraz to chyba G! Okropne są, nie cierpię takich wielkich balonów, zawsze marzyłam a pięknym i jędrnym C:)
 
i tak chcac miec piekny jedrny biust trzeba oddawac sie odpowiednim cwiczenia,nosic dobrany biustonosz i po prostu dbac o swoje poloweczki:)
 
Jak się ma 159 cm i rozmiar 36/38 to i C przytłacza.:shocked2:Od początku śpię w biustonoszu, wsmarowuję specjalny kremik na zmianę z oliwką. Wyszły mi fioletowe żyły :baffled:
Odzieżowo to bateria ciuchów ciążowych czeka - na razie "ratuję się" dzianinką czy luźniejszymi sukienkami. W spódnice się mieszczę, ale brzuch tak sterczy, że chodzić się w tym nie da. :-(
Kupiłam sobie na Allegro b. fajne dżinsy ciążowe - niedrogie, na mój wzrost, biodrówki, lekko przecierane, ciemne, rozszerzane nogawki u dołu, przeszycia z kolorowych nitek, bez golfa, ale za to z gumkami w pasie no i megarozciągliwe. Obawiałam się z wymiarów czy wejdę w 36, ale jest jeszcze mnóstwo miejsca jakby co. ;-)
 
a ja ciągle z wagą stoję w miejscu ;) biust urósł, brzuszek zaczyna być widoczny, ale ani pół kilo na plus... To normalne?
 
reklama
wszystkie macie takie slodkie, zgrabne brzuszki :-) :tak:

a to moj (15 tydzien)
pict0546.jpg
pict0542.jpg


chyba zaczyna powoli przypominac ciazowy :-) :-D
....... a moze tylko mi sie tak wydaje
 

Podobne tematy

Do góry