reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

dziewczyny nie istotne kto ma jaki brzusio z zewnątrz, wszystkie są cudowne, bo przecież w środku mamy nasze skarby :-)
Podczas ciąży wszystkie brzucholki są piękne:-)
 
reklama
andariel jedrniutka jesteś, zero tluszczyku tylko widać zarys macicy. Bo to chyba macica to jajeczko po środku brzucha tak??
antar gdzieś kiedyś na forum natknelam się na Twoje zdjęcia z pierwszej ciąży. Wygladalas identycznie;))super brzucho!
gosiaczek mam mniej wiecej taki sam kształt brzucha tylko trochę wiekszy. A kiedy to zdjęcie było robione rano czy wieczorem?
 
andariel tylko widać zarys macicy. Bo to chyba macica to jajeczko po środku brzucha tak??
pojęcia nie mam! w 1 ciąży tak samo wyglądał:) a potem się nieco wydłużył i w ostatnim trymestrze opadł:) a teraz lekarka powiedziała, że po poprzedniej ciąży mięśnie są słabsze, więc brzuch będzie nieco niżej i dość wcześnie będę nosić swego bobaska na kolanach (zanim wyjdzie) :)
ramari ja chyba jestem ślepa, bo nie widzę Twojego zdjęcia - to w tym temacie na 1 str.? czy gdzie indziej?
 
hmmm ciekawe jakbym wrzucila zdjecie mojego brzucha co byscie powiedzialy:):) wielki ze ho ho az sie boje jak bedzie w 8-9 miesiacu....
 
racja, ramari - u mnie na 2 str. się pojawiła fota;-)
i faktycznie, jaki malusi, zgrabny brzuszek! to jednak kwestia budowy ciała musi być, bo różnice są ogroooomne między dziewczynami; ale gdzieś doczytałam za to, ze Ci biust do D urósł i taki został, tak? - szczęściaro:) mi też urósł do D, ale podczas karmienia, a potem... zeszło z niego powietrze:) choć rozmiarowo niby dalej jest C/D (zależy od modelu biustonosza), to jednak stracił pierwotny fason i już tak fajnie nie wyglada jak kiedyś:-pale kobity to by wszystko chciały - karmić i jeszcze biusty wysoko nosić:-D i poślady tak samo;-)
 
andariel tak dobrze z tym biustem to nie mam :-( W pierwszej ciąży urósł do D, podczas karmienia się taki utrzymał, potem na miesiąc wrócił do B by znowu się powiększyć przez wzgląd na drugą ciąże. Tym razem już się nie łudzę, że taki zostanie bo wiem, że wróci do B. Mam tylko nadzieje, że będzie mały ale jędrny :-)
 
reklama
Ale brzuchole macie śliczne:)
Ja ciągle nie mogę zrobić zdjęcia, choc obiecywałam sobie robić... ech ehc

a biust- urósł +1 rozm. ale pewnie, jak poptrzednio - będzie większy na karmienie (wieeelkie balony) a później okropne flaki... :(:( chciałabym by został taki jaki jest teraz.. jest w sam raz ;-) no ale cóż...
 

Podobne tematy

Do góry