reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
:szok:zatkało mnie andariel,a jak aestima napisała,że ma większy to mi kopara opadła,matko,to wy przez te witaminy chyba tak,ja taki miałam w 7 miesiącu:tak:
 
to niesamowite, jak różne mogą być kształty i wielkości brzuszków na podobnym etapie ciąży! mój mi się spory wydaje - zdjęcia z 15t.c.: http://lh6.ggpht.com/_P3ZWSaKPsFo/TQX7BFMMeVI/AAAAAAAAARw/0fwB7r8CMMk/brzuszek 15tc.jpg
ale jak porównałam z 1 ciążą, to taki sam był;
Wow, no piękny jest ... :-) okazały bardzo - przy tak zgrabnej sylwetce ...
Ja to przy tobie jestem otłuszczona hahahaha no i nie wiem czemu TYLKO dół brzucha mam wystający :sorry2: może to przez niskie ułożenie łożyska hmmm bo takie mam
 
Justynka, ja żadnych witamin nie łykam - teraz mam sobie kupić Pregnium, ale to nie witaminki:)
Gosiaczek - myślę, że to kwestia budowy; ja jestem dość "wąska", w sensie w biodrach, więc sobie wydedukowałam, że gdzieś dziecko musi mi się w końcu zmieścić, w związku z tym brzuch idzie mocniej w przód, bo już bardziej się nie da podsunąć żołądka w górę;-)
dziękuję, w każdym razie:)
 
Wow, andariel ale piękny brzunio! Jesteś szczuplutka, tylko piłeczka wystaje:) Ślicznie... Ja też mam wiekszy ale w skład mojego nie wchodzi tylko dzidzi więc raczej nie ma się czym chwalić:)
 
e tam, traschka, jeśli w awatarku jest Twoje zdjęcie, to o jakim tłuszczyku mówisz? na pewno zbyt krytycznie na siebie patrzysz!
teraz faktycznie sam brzuszek mi tylko widać, ale w 1 ciąży przytylam w ostatnim trymestrze - uda i pupsko; no i tez sobie wytłumaczyłam, że przecież podwozie musi być nieco masywniejsze, żeby móc udźwignąć spory buniek:)
 
andariel wow jaki brzunio duży, a Ty taka szczuplutka :-) Ja to taki miałam jakoś w 8m-cu. Teraz już brzuszek jest też raczej spory. Zrobie zdjęcie w tych samych spodniach przy chionce i wkleje 2 do porównania (z poprzedniej ciąży 3 miesiące bardziej zaawansowanej i z tej) Obawiam się, że teraz będzie większy :zawstydzona/y:
Dla ciekawych na 1 str. naszej galeriibrzuszków jest zdjęcie z poprzedniej ciąży przy choince :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Podobne tematy

Do góry