reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

ja byłam na sylwestrze w 8 m c,ale ja miałam mały brzuch,więc był luz,ale jak masz daleko jechać to lepiej sama zobaczysz jak się bedziesz czuć na siłach Nadziejo
 
reklama
forever - mnie też bardzo bolą lędzwia jak długo siedzę :( nie przyjemne to...najbardziej się boję żeby mi dysk nie wypadł, bo nie wezmę sobie żadnych leków..
 
Ha, dziś miałam fazę na porządki no i po południu poczułam plecki :eek:
Postanowiłam robić sobie co niedziela fotografię mojego brzuszka do kolekcji bo coś zaczyna być widać.:blink:
 
forever_young no to pochwal się brzuszkiem :tak:
U mnie choć waga stoi w miejscu to brzuszek jakby wypychało (nie da się go wciągnąc - może tak :-) ) dodając do tego oponkę tłuszczu to coś tam jest haha
 
dziewczyny może faktyczne wrzucimy kilka fotek brzuszków, żeby porównać ;-)

Ja dziś zrobię drugą, bo pierwszą zrobiłam w 12 tyg. I potem wrzucę obie
 
Moj chyba nie zmienił sie od ostatniego razu:-)13tc.Mam wrażenie że rosnę w szerz,brzuch jest bardzo rozlany na boki i nie specjalnie ładny:-(Ale za to plus 1 kg od ostatniego razu czyli na koncie mam całe 6 kg do przodu.Chyba rekod na tym wątku:-D
 
No to ja zaczne bo akurat zrzuciłam zdjęcia. Kilogramów na + zero, 13,2 tc.
Brzuszek w zbliżeniu jest większy niż w perspektywie. W zwykłych spodniach odczuwam może nie ciasnotę ale spory dyskomfort.
 

Załączniki

  • IMG_1649.jpg
    IMG_1649.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_1647.jpg
    IMG_1647.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Antar Długo zastanawiałam się co napisac.............fajnie że pochwaliłas sie swoim brzuszkiem,ale tak nostalgia mnie naszła.Że pewnie w 9 miesiącu ciąży bedziesz wygladała tak jak ja przed ciążą ale po dobrym onbiadku u babci.:-)Jesteś nadal tak chudziutka że ciarki przechodzą.
Ale nie to ważne ,najważniejsze że już wszystko dobrze,krwiaczek sie wchłonąl ,ty nie krwawisz .
 

Podobne tematy

Do góry