reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

justynka własnie się doczytalam, ze ty na - nie + ;))
może to nieodpowiedni wątek ale tak szybciutko zadań to pytanie. Jak siedzę to z prawej strony zaraz jak się kończą żebra mam taki ból przypominający kolke. Spotkalyscie się z czymś takim? Naczytalam się trochę na różnych forach i dziewczyny piszą, ze jak juz taki ból złapie to nie puszcza do samego porodu tylko się nasila, bo to macica się rozciąga. Na wszelkie świętości ja jestem dopiero w 12 tyg, no chyba mi macica nie sięga już pod same żebra!!!!! Jesssu jak ja wytrzymam!
Nadzieja ja miałam taki ból w 1 ciąży, ale jakoś później - nie wiedziałam,że to macica, szczerze mówiąc... i mnie nie bolało w ciągu dnia, jak chodziłam, tylko w nocy, jak chciałam sobie poleżeć na którymś boku (już nie pamiętam na którym); ból jak przy kolce, ale to nie kolka;
 
reklama
weszłam na wagę i nie jest źle... :) 2,4 kg przytyłam :) wg mojej rozpiski ile powinnam przytyć to właśnie tyle powinnam mieć w 16 tygodniu ciaży który dziś zaczynam :p muszę się bardziej pilnować może...zapuszcze dzisiaj jakieś cwiczenia dla ciezarnych i joge odchudzającą :)
 
Ja przytyłam 2 kg. Ale to skutek bardzo złego samopoczucia przez pierwsze okropne dla mnie 11 tygodni. I od tamtego czasu nic nie przytyłam:tak:. Ale oczywiście to kwestia czasu.:-D
 
dziewczyny nie mogę wchodzić na ten wątek,bo zaczynam mieć głupie myśli-ja stoję w miejscu,płasko i chudo:no:
 
Nie przejmuj się, na każdą przyjdzie czas. Mi się coś zaczyna zaokraglać ale bardziej w kierunku wałeczka niż piłeczki - czy to znaczy, że chłopak ;-) ? Siedzę w pokoju z największą plotkarą - i tworzącą plotki - w pracy i zastanawiam się kiedy zauważy, taka zabawa :-D Co jakiś czas mówi mi, że powinnam się na dziecko zdecydować. Jak ona się zorientuje to za chwilę będą wiedzieli wszyscy a nie tylko ci którym musiałam/chciałam powiedzieć.
 
Mój brzuch z dzisiaj.
 

Załączniki

  • 14T5Da.JPG
    14T5Da.JPG
    26 KB · Wyświetleń: 40
ForeverYoung - ładny brzusio. U mnie to już piłka. Mierzyłam dziś ubrania, bo 25 grudnia idę na wesele do znajomych z pracy. I masakra!!! W każdej z sukienek wygladam jak biedronka :-). Nie wiem w czym pójdę a przeciez za dwa tygodnie brzuszek będzie większy!
 
Doris mam podobny dylemat, idę na wesele w Sylwestra i kompletnie nie mam co założyć. Przeccież nie kupię sukienki na jedno wyjście!

Forever śliczny brzunio, zgrabniutki:)
 
reklama
No ja się namierzyłam dzis tych sukienek i spódnic, swoje, koleżanki i jej 18 letniej córki. Wybór ogromny ale brzusio w każdej jak balonik i ponieważ nie sa to typowo ciążowe sukienki po prostu na odstającym brzuszku źle leżą. Ale zdecydowałam się chyba ma jedną, przymieże jeszcze raz jutro, już z butami i zadecyduję
 

Podobne tematy

Do góry