reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Ironio, ja wynalazłam u tego samego sprzedawcy cosik takiego: SPODNIE CIĄŻOWE JEANS RURKI GRANAT S (1352278942) - Aukcje internetowe Allegro :-) tylko strasznie się boję zaryzykować ... w dodatku boje sie ze utyje dość szybko i wywalę ... :/
Napisz czy twoje są identyczne jak na fotce i czy wymiary się potwierdzają w realu ...
Traschka jeśli masz na myśli jadore to tez je uwielbiam zimową porą, ale także versace noir i idole armani - oczywiscie używam :-D sama się sobie dziwie ze się zachwycam zapachami :-p no i nawet na kawę sobie pozwalam co w poprzedniej ciąży (poronionej :-() było niemożliwe! Ale wciąż zdarza mi się wymiotować, wciąż mam mdłości i mieszanka lodówkowych aromatów przyśpiesza torsje w sposób natychmiastowy hehe
Aestima no to tyjesz książkowo - nie powinnaś mieć po ciąży nawagi przy takim tempie ;-)
 
reklama
no ja wlaśnie tez te rurki oglądałam, bo lubię zima wsadzić spodnie wkozaki i się nie martwić o mokre od śniegu nogawki, ale mam podobne obawy:) i chyba odpuszczę sobie na razie; mam sukienki, tuniki, za kilka tyg,jak sie rozrosnę to kupię coś większego:)
co do tego książkowego tycia to nie wiem jak to jest, ale obecnie mam 1-1,5 kg do przodu, tak samo było w 1 ciąży. Natomiast nadgoniłam sporo w ostatni trymestrze i ostateczny licznik pokazał +22kg, o z grozo, choć wszyscy mówili, że absolutnie tego po mnie nie widać; a zrzuciłam wszystko do 4 m-ca po porodzie; fakt, że przez ostatnie 5 tyg. leżałam, więc brak normalnego ruchu tez pewnie miał wpływ na wzrost wagi;
 
Andariel a ja schudłam 1 kg (ale BMI mam w normie), to mogą być zwykle wahania wody w organizmie, jednak podbrzusze mam dość wypukle - tyle, że dziewczyny tu piszą o pokaźnych brzuszkach co mnie martwi
 
gosiaczek moje spodnie były identyczne jak na zdjęciu i wymiary też miał idealne :) tylko z głupoty wziełam za duzy rozmiar bo też nie wierzyłam tym opisom :) ale za taką cene gdzie normalnie kosztuja 100 zł to nie wahałam się :)
 
Gosiaczek - tak chodzi mi jadore. Niestety nie mogę ich powąchać, a wszystkie ubrania musiałam prać dwa razy żeby zszedł zapach bo nie mogłam ich założyć:) I nie martw się tak tym brzuszkiem, mojej mamie wyskoczyło cokolwiek w 7 miesiącu, w 9 wyglądała na 5 a urodziła 3,5 kg dziecko:)
 
Zaczynam 15 tc ,5 kg na plusie.Obwodu nie mierzyłam bo nie chce się dobijac:-)
IMG_3206.jpg
Kto ma większy????
 
reklama
justynka ja dziś stanelam na wagę po tygodniu nieobecności i okazuje się ze tez mam 1+. To chyba nie najorzej? Do tej pory pozwalalam sobie na wszystko bo tak niewiele mogłam jeść przez te mdlosci, ale teraz ta przypadlosc mi mija wiec czekoladzie i chipsom mówimy NIE!!;)
tusen ale z Ciebie chudzinka:szok:
 

Podobne tematy

Do góry