reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

justynka własnie się doczytalam, ze ty na - nie + ;))
może to nieodpowiedni wątek ale tak szybciutko zadań to pytanie. Jak siedzę to z prawej strony zaraz jak się kończą żebra mam taki ból przypominający kolke. Spotkalyscie się z czymś takim? Naczytalam się trochę na różnych forach i dziewczyny piszą, ze jak juz taki ból złapie to nie puszcza do samego porodu tylko się nasila, bo to macica się rozciąga. Na wszelkie świętości ja jestem dopiero w 12 tyg, no chyba mi macica nie sięga już pod same żebra!!!!! Jesssu jak ja wytrzymam!
 
reklama
Nie wiem Nadziejka co to ,ale już ktoś chyba dzisiaj tu pisał o czymś takim?? Połóż się, odpocznij to przejdzie:)
Mnie z kolei boli w pachwinach- tak jak bym miała tam jakieś mięśnie naciągnięte- od kilu dni boli non stop- raz mocniej raz słabiej.
 
Tusen a ile ty ważysz?
Nadzieja ja już gdzieś dziś pisałam o tym bólu,ale nie pamiętam gdzie i komu:-D,ja miałam z lewej strony zaraz pod żebrem,ale mi minął sam jakos,wtedy nawet oddychać nie mogłam
 
Tusen a ile ty ważysz?
Ja nie taka chudzinka Nadzieja chyba musze inaczej zdjecia robic żeby bardziej uwidocznić swoje krągłości.
Ja startowałam z waga 60-62 tak miałam przez ostatnie 4 lata.Wiec chudzinką nie byłam przy wzroście 168 to odpowiednia waga.
Ale moim celem jest po porodzie bić wage do 55,wiadomo że nie zaraz pewnie czasu bede potrzebowała.Ale odkąd pamietam z tą wagą najlepiej sie czułam.
 
Tusen - bardzo ładny brzusio ale mój chyba większy jednak, choć tak jak piszesz przytyłaś 5 kg czyli tak jak ja (no chyba ze ja juz więcej bo tydzien temu się ważyłam). A startowałam tez mniej wiecej z taka wagą 61 kg przy wzroście 170 cm :-). Za tydzien mam wizytę - jak mnie lekarz zważy i powiem że tyle przytyłam to się przerazi :-)
 
Tusen spory Twój brzuszek, mój jest taki wieczorami, ale rano jest płaski:(
Ja kupiłam sobie ciążowe leginsy, bo bardzo lubię w nich chodzić, takie zimowe ocieplane, na to buty śniegowce i można na sanki lecieć:)
 
hej dziewczynki - jestem po usg u lekarza państwowego :wściekła/y: co za matoł! nawet nic sam z siebie powiedzieć nie chciał, o wszystko musiałam pytać, nawet o takie podstawy jak długość dziecka i tydzień ... wydruk mi dał z łaski a na nim nie ma oznaczeń :confused:, powiedział, że jak przyjdę na wizytę to mi objaśni ... bo teraz jest samo usg.

No ale na szczęście wszystko jest w najlepszym porządku!!!! skarb rośnie i się rusza!!!!, wytrzymam w spokoju do środy do genetycznego :-D:-D:-):-):-p:-p
Badania robią już przez brzuch to chyba to nie szkodzi małemu, nie?
 
Ostatnia edycja:
Gosiaczek to dobre wieści,ale u państwowych tak właśnie jest...
mi się wydaje,że jeżeli nie robi się USG co tydz to nie szkodzi
ja ważę 52 kg....jestem w 4 miesiącu i nic nie przytyłam:cool:
 
antar- możesz podrzucić linka do tych legginsów?? jestem zmarźlakiem więc takie cieplutkie mi się przydadzą :)

ja na początki ciąży ważyłam 67kg przy 168 cm wzrostu- wynik wakacyjnych szaleństw :) teraz mam 64,10- przy zerowych wymiotach!!! Natomiast mam za to mego brzuchol :) wszyscy mi mówią, że jak na koniec 3m-ca jest wielgachny :)
 
reklama
na dzien dzisiejszy waze tyle samo jak z przed ciaza... brzuch wywala do przodu caaaaaaaaly czas. Musze sie znowu zmobilizowac do zrobienie kilku fotek ;-)
 

Podobne tematy

Do góry