reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Gosiaczek w domu w legginsach bardzo chętnie bym pochodziła, musi być wygodnie więc chyba też przemyślę ten zakup. Używasz perfum?? Niezła jesteś, ja tuż przed ciążą dostałam moje ukochane Diora, użyłam ich dwa razy i leżą, bo w ciąży nie cierpię żadnego zapachu...
 
reklama
Też się perfumuję - nie wytrzymuję ciężkich zapachów, ale moje perfumki są super :-)

Legginsów nie lubię, dostałam jedne, to je noszę pod spodnie - świetna sprawa na zimę ;-)
 
jeny ja tez cos musze kupic ale w sklepie dla mnie za drogo a w komisach jest mnostwo spodni ale rozmiaru nie moglam dobrac:( musze sie wybrac na porzadne zakupy bo przeciez pracuje i musze jakos wygladac...i mam 3 kg na plus.... i wczoraj mi wywalilo brzusio-taka pileczka.
 
mnie odpycha zapach perfum miska a kiedys mi nie przeszkadzały...mam tez perfumki kate moss i pret a porter ale nie moge po prostu nie moge bo mam odruch wymiotny....udało mi się kupic c-thru, które są fajnie neutralne i nie przeszkadzają...ale sam wybór perfum był okropny tyle wąchania....
 
mnie wczoraj w tesco wciągnęła dziewczyna na jakąś reklamę.. pomyślałam, że jej się nudzi, to się zgodziłam.. i poperfumowała mnie chyba 3 różnymi perfumami.. o losie...
a brzuchol zaczyna wystawać konkretne ;)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry