reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

Zakupy ciuchów ciążowych dokonywałam głównie przed ciążą i dosłownie kilka po - na Allegro i wyprzedażasz w sklepach internetowych - Happy Mum też ma promocje :-) - tylko jedną spódnicę kupiłam w normalnym sklepie za normalne pieniądze ( ok. 130 zł ) - wychodząc z założenia, że będę kompletując coś z rozmysłem wyglądać jak człowiek a nie przebieraniec - chcę pracować do końca, a w mojej robocie trzeba się jakoś ubrać - a jeśli się jednak okaże że nie wejdę to nie będzie szkoda, bo było kupione tanio i znowu wystawię na Allegro. Jak na razie wchodzę we wszystkie normalne rzeczy a przy takim tempie mojego jedzenia to jest szansa, że ciuchy ciążowe założę dość późno. Urósł mi tylko biust, ale to praktycznie od razu.
 
reklama
A ja lubię leginsy na co dzień:) Do ciepłych tunik, długich swetrów, sukienek i kozaczków wyglądają jak grube rajstopy a są cieplejsze. I takie wygodne. Dziś sobie chyba zamówię na allegro:)
 
Traschka zgadzam się w 100% :-) Leginsów nigdy nie miałam i nie wiem czy się zdecyduję... Wydaje mi się, że moje nogi nie nadają się do rurek i leginsów.
 
A ja sobie sprawiłam 3 pary legginsów ciążowych, ale na cieplejszą porę roku. Jakoś zimą nie mogę się przekonać do tego rodzaju ubrania, może dlatego, że jest mi wciąż zimno :-(
 
ja też po domu śmigam w leginsach; lubię też dzianinowe sukienki (ale to na wyjścia), bo ciepłe i ładnie się układają na brzuszku; ostatnio na allegro zamówiłam jakieś niby ciepłe (tak w opisie aukcji było) spodnie welurowe, ale nie warto; odszyte tak sobie, nogawki byle jakie, pojedynczy welur, więc co to za ciepłe spodnie... ogólnie taki typowo ciążowy ciuch dla bardzo niewymagających; a na zdj.w aukcji wyglądały całkiem całkiem...
 
matko nie piszcie tak duzo bo nie nadrobie !!!
ja kupilam na allegro stuksy i udalo mi się z rozmiarem :) chociaz ja jako głupek zamowi.am o 4 cm wieksze niz mam wymiary i no coz wiszą mi jeszcze - dlatego mama je przerobi a ja mam zamówić rozmiar 42 a nie 46 :p :)
jutro podrzuce linka do pani ktora sprzedaje - tanie rózne rodzaje spodenków i naprawde mnie osobiście pasują bo nie takie byle co tylko prawdziwe cieplutkie struksy :-)
 
reklama
forever_young Mnie piersi trochę bolą (a konkretnie jeden sutek nagminnie) :-) ale żeby mi urosły to niestety :no: jedynie brzuch mi wypchnęło ...
traschka co do leginsów to nie przesadzajmy na apetycznych udach też dobrze leżą :-pno ale to już kwestia czy ktoś lubi nosić, bo to praktycznie jak rajstopy ;-) - ja zamierzam nosić je w domku zamiast dresów hehe
ironia wklej nam te sztruksy - jak się nie zawiodę na leginsach z allegro to zaryzykuje jeansy, bo H&M mama ma potwornie drogo - no niestety wole kupić dobre perfumy niż spodnie na 2-3 miesiące :-p
 

Podobne tematy

Do góry