reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

na razie w golfy i swetry się mieszczę, gorzej ze jeansami bo już troszkę uciskają, nawet biodrówki i na dłuższą metę brzuszek boli - chciałabym zamówić na allegro ale boje się, że nie trafie z rozmiarem :baffled: a takie odsyłanie i wymienianie po 100 razy nie jest fajne
 
reklama
Gosiaczek, ja tez się bałam ale ostatnio zaryzykowałąm i zamówiłam, bo było jednak znacznie taniej. I powiem ci, że nie jest to takie całkiem ryzykowne, musisz znaleźć aukcję na której ktoś podaje dokłądne wymiary w cm obwodu spodni w biodrach, pasie (max i min), długość itp. Ja zmierzyłam moje dobre spodnie i porównywałam. Przyszły w idealnym rozmiarze! Ale takiego M czy L to bym się bała zamawiać...
 
Traschka, no ale jaką mam gwarancję, że ten sam rozmiar który zamówię będę nosić do rozwiązania? :-) to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia czy utyję w biodrach i udach również ... no nie chciałabym, marzy mi się TYLKO wypukły śliczny brzusio :rofl2: a reszta bez zmian :-p
 
hehe, no na to gwarancji nie masz żadnej:) Raczej trzeba się liczyć z lekką zmianą rozmiaru, ale to też nie zawsze. Ja tam lubię trochę luźne spodnie, więc jak trochę przytyję to dalej będą dobre. Jeśli masz takie obawy to może lepiej zainwestować w legginsy? O ile lubisz bo ja nie cierpię:)
 
Traschka, no ale jaką mam gwarancję, że ten sam rozmiar który zamówię będę nosić do rozwiązania? :-) to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia czy utyję w biodrach i udach również ... no nie chciałabym, marzy mi się TYLKO wypukły śliczny brzusio :rofl2: a reszta bez zmian :-p
ja nie mieściłam się w majtki:-D,były za ciasne
 
Lusiana piękny ciażowy brzuszek!!! ja niestety nic nie mam, nie widać...więc nie mam co pokazać;)
 
Ja na razie nie mam problemów z ubraniami...Tzn są spodnie w których już się nie dopinam...Jednak najwygodniej mi w dresikach.
Teraz w niektórych sklepach można trafić naprawdę fajne i ciepłe dresiki :) Są wygodne, rozciągliwe no i można w nich chodzić także po urodzeniu. Ja sobie odpuściłam chodzenie po sklepach z markową odzieżą ciążową... Uważam, że to tylko strata pieniędzy... Bo to są tak naprawdę ubrania "na raz".
 
ja nie mieściłam się w majtki:-D,były za ciasne
u mnie to samo; jestem szczupłą osobą, ale w ciąży sporo przytyłam w dolnych partiach ciała:-pi miałam problem ze spodniami, gatkami; na szczęście wszystko samo zeszło do 4 m-cy po porodzie, więc teraz startowałam z taka samą wagą jaką mam od chyba nastu lat; i chciałabym, by po tej ciąży też tak bezproblemowo się obyło z dodatkowymi kg:tak:bo sportsmenka ze mnie żadna!
 
ja nie mieściłam się w majtki:-D,były za ciasne
Wy się nie śmiejcie, bo gacie tez zaczynają mnie uciskać :zawstydzona/y::rofl2:
Swoją drogą to nie poważne by w tak młodym tygodniu brzuszek wypychało już ;-)
Traschka leginsy zakupiłam owszem ... na allegro ale będą do łażenia po domu :-D raczej nigdzie indziej sie w nich nie pokażę ha ha

Jak któraś kupi spodnie na allegro to określcie czy wymiary pasowały i możne link? :tak:
 
reklama
a ja chciałam wam pokazać swój brzuszek- nie ulega już wątpliwości, że jestem w ciąży-no ale to druga ciąża i podobno dlatego szybciej widać, bo waga stoi w miejscy. Niestety nie pokażę wam, bo coś mi się dzieje z przeglądarką i na żadnej stronie nie mogę wgrać zdjęcia...a szkoda...:-(
 

Podobne tematy

Do góry