reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

reklama
Jejku jakie wy wszystkie jesteście piękne i zgrabniutkie!!
Ja to chyba swoich zdjęć już nie pokażę... Ja mam brzuch jakbym była już zdrowo po terminie!
Jeny!

Kuma 6 kg na plusie? Jak ty to kobietko zrobiłaś ty mi powiedz!!! Szok! Ja mam 12 na plusie... ale wydaje mi się że do 16 kg do końca dobiję..
Tyle że ja jestem z tych pulchniejszych kobitek:) szkoda tylko że cyców nie mam też pulchnych hihihihi
 
Dzastina no właśnie dziwię się jak mi się to udało bo ja mam tendencję do tycia. Może dlatego, że ja nie miałam i nie mam żadnych zachcianek i bardzo muszę pilnować co i ile jem ze względu na chorobę żołądka. Ja zaczęłam tyć około 6 miesiąca zaczęłam od 58kg, w 26 tygodniu było 62kg i tak mam w karcie ciąży, a teraz 64kg. Ja jestem niska mam 158cm wzrostu i muszę się pilnować żeby nie wyglądać jak kulka :) No ale piersi to nawet nie drgnęły :((

mamusia ma rację Dzastina wstaw zdjęcie, a my już same ocenimy;-)
 
Dziewczyny...piękne brzuszki. ALE WY WSZYSTKIE SZCZUPŁE JESTEŚCIE!
Ja ze swoimi +19 kg jak słoń wyglądam :-(. A W tu piszecie, + 6, +8, +12 kg
A dodatkowo pogrubia mnie mój mega biust, zwiększony ciążowo chyba ze 4 krotnie :-(
 
doris z biustu dużego bym się cieszyła!! Ja mam +17 na dzień dzisiejszy a w biuście może pół rozmiaru więcej :-(To jest dołek...:-(
 
doris wolałabym 4 rozmiary większe :) od miseczki małe B- uwierz że Bardzo bym się cieszyła jakby choć dwa rozmiary urósł...a tu nic.Kobiecie w ciąży nie dogodzisz:)Jedna na duży biust będzie narzekać a inna dałaby się ogolić za większy :)hehe
 
reklama

Podobne tematy

Do góry