reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków- kilogramy i centymetry na plus

12 tc.JPGmi.jpgbrzusio.jpgja.jpg

Haha, teraz się wydało kto ma największy:)) Ale nawet go lubię, pod warunkiem, ze już się trochę uspokoi i nie będzie w takim tempie rósł do 9 m-ca!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj z tym "zgrabny", to poszalałaś kochana- zgrabny to jest Twój:) A mnie już wszyscy (obcy nawet!) pytają który to miesiąc i kiedy rodzę i aż mi głupio mówić, że dopiero w maju... Bo powiem Wam, że w realu wygląda na jeszcze większy niż na tych zdjęciach:)Ale właściwie bardziej mnie to śmieszy niż martwi.
Jeju, Doris, to da się jeszcze szybciej?!
 
Doris no brak mi słów, Ty i Twoja córka to rzeczywiście jak siostry i to prawie rówieśniczki. Ja chcę tak wyglądać w wieku 35 lat!!!!Ale z Ciebie super laska:)
Ja zołza rzeczywiście duży brzuchol:)) Ja w pierwszej ciąży jak byłam w 28 tygodniu poszłam przed ślubem do kosmetyczki i chciała mnie potraktowac prądem, musiałam jej powiedzieć że jestem w ciąży, bo nie zauważyła:(No ale rzeczywiście, jestem drobnych gabarytów i kosteczki lubią mi wystawać, nie wiem jak się pakudztwa pozbyć, bo psychicznie po ED ani sladu raczej:)
Aestima wielki , śliczny brzuszek, jak ja Ci zazdroszczę.A zdjęcie w sweterku rzeczywiście świetnie pokazuje jak zgrabniutko wyglądasz.
 
A ja nie mam brzuszka. To znaczy mam ale sądze ze to jest sadełko bo miałam taki przed ciążą. W pierwszej ciąży to dopiero było widać w piątym miesiącu i dobrze bo brałam ślub i bym do kiecki nie weszła. Ale tak tydzień po ślubie to mnie bardzo wywaliło. A teraz jeszcze nie chce i jest mi tak dobrze. Chyba, ze to sadełko przez to niejedzenie przez mdłosci znikneło i to jest dzidzia. ;-)
 
Doris:) jestem pod wrażeniem,tylko po kolorze włosów Cie rozpoznałam:-)
Aestima zdjecie w sweterku słodkie:-)
Antar:szok::szok::szok: sorry ale nie wiem co mam napisac:no:jesteś tak przerażajaco chuda że ciarki przechodza.Jestem poprostu szczera a myśle że tez zdajesz sobie z tego sprawe.Jeśli Ci to nie przeszkadza to ok,jesli jednak tak to życze Ci aby zostalo Ci co nieco po porodzie.
ja zolza ja mniej wiecej mam taki sam brzusio jak Ty:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny brzuszki śliczne, każdy inny :)
Antar zgadzam się z tusenfryd. Troszkę się przeraziłam jak zobaczyłam twoje zdjęcie. Taka chudzinka z Ciebie, że szok :szok: Wiem, że to czasem kwestia przemiany materii, więc nie oceniam. Mam nadzieje, że nie czujesz się urażona. W każdym razie nie to miałam na celu.
ja-zolza mój chyba troszkę podobnt do twojego :tak: Może troszkę mniejszy.
Aestima brzunio gigancior :-) Nie jest powiedziane, że cały czas będzie tak szybko rósł więc się nie stresuj.
Doris wiem, że się powtarzam, ale naprawde super wyglądasz. Sexi mamuśka :-)
Dziewczyny widzę, że częśc z Was już nosi ciążówki. Ja jak przymierzyłam swoje to dziwnie wyglądała ta odstająca guma... Narazie mieszczę się we wszystkie normalne także myślę, że spokojnie do końca grudnia będę w nich śmigać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
antar ty chudzinko ja nawet nie-w-ciąży tak nie wyglą;-)dam
ja- zolza no już coś kiełkuje
Doris już okrąglutki brzuszek. Faktyczni jak siostry powiedz ty się może w formalince kąpiesz;-)??
Aestima chyba wygrałaś śliczny ciążowy brzuszek


U mnie chyba tez cos tam zaczyna widać bo spodnie cisną coraz mocniej. Poproszę męża jutro o zdj.
 

Podobne tematy

Do góry